Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Widziałem go wczoraj na Edgware w Sturbucksie, dlaczego się nie świecił? Szyby były jakieś inne, bo normalnie wyglądał jak człowiek i nie był nawet taki blady, co się stało z diamentami? Sprzedał czy je z niego zdarli?

Sawyer

Widzisz jaki z Pattinsona dobry aktor? Widzisz?? Sam uwierzyłeś, że on jest naprawdę wampirem i świeci diamentami w słońcu!

platyna_2

Cholernie dobry, w 3 innych filmach mialem wrażenie, że on ciągle jest wampirem Edwardem! A w Sturbucksie tak spojrzał na kelnerkę, że - chociaż tego nie powiedział - to wiedzialem, że prosił ją o nastawienie tętnicy. Brrr... Przerażający z niego krwiopijca, równie przerażający jak Gary Oldman w "Bam Stoker's Dracula"!

Sawyer

Widzisz... powiem Ci, że za dużo Zmierzchu oglądałeś i za bardzo skupiałeś się później na innych filmach by dostrzec podobieństwo do wampira Edwarda. Widzisz... gdyby Pattinson zrobiłby sobie operację plastyczną i wyglądałby jak Clint Eastwood to również wtedy dostrzegałbyś w jego twarzy podobieństwo do wampira Edwarda. Dlaczego? Dlatego bo przez najbliższe trzy godziny robiłbyś pauzy w filmie i przyglądałbyś się kiedy to Robert z twarzą Clinta w końcu zrobi grymas ala Edward.
Reasumując? Znajdź sobie ciekawsze zajęcia ;)

platyna_2

Mam mnóstwo ciekawszych zajęć, kochaneczko. Nie klatkuję filmów z Pattinsonem, by zobaczyć, że nie jest zbyt dobrym aktorem. Nie twierdzę jednak, że jest super-słaby, bo ten temat to w gruncie rzeczy taka sobie marna prowokacja. Dla mnie to taki średniak w sumie, nie jest tragizcny, ale też i nie blyszczy. Znośny był w Water for Elephants, ale to tylko tyle.

Sądziłem jednak, że pociągniesz trochę z żartami, zanim zaczniesz mi tlumaczyć w jaki sposób widzę Edka czy tam Robka. Ja zdaję sobie sprawę, że zawsze będę na niego patrzył krzywym okiem przez pryzmat Zmierzchu, kochaneczko. Nie oznacza to jednak, że nigdy nie będę próbował być obiektywny, kiedy o niego chodzi. ;]

Sawyer

Ech tam. Co za dużo błyskotliwych żartów to nie zdrowo :P:P Jeszcze byś się we mnie zakochał i mielibyśmy problem

Co do obiektywizmu... Szkoda, że nie chcesz być lepszą osobą

platyna_2

Oh, tak, wyśledzilbym twe IP i zawital w zacne progi. Ale wcześniej kilkumiesięczny stalking ^ ^

Lepsze moim zdaniem mogą być płatki śniadaniowe. Niemożliwe jest bycie w 100% obiektywnym. Ty możesz nie lubić zbytnio Johansson, DiCaprio, Goslinga, McAdams, Ledgera czy też Michelle Williams i też nie będziesz potrafiła się wyzbyć subiektywizmu i odziać w inne szaty, niewiasto :D

Sawyer

Oczywiście, że niemożliwe jest bycie obiektywnym w 100%.
Ale starać się zawsze można, prawda? Dlaczego chcesz się kręcić poniżej 10% obiektywizmu? :PP
Tobie sie po prostu nie chce, wolisz isc na latwizne i za glosem innych ludkow, pseudoznawców.
Korzystaj z wolności słowa póki ją jeszcze masz.

platyna_2

O, wypraszam sobie pseudoznawcę. Ja się edukowalem w kierunku filmowym, pani koleżanko.

Sawyer

"Pióra w tyłku nie robią z Ciebie kurczaka" :)
A teraz zgadnij jakiego to jest filmu :D

platyna_2

Troszeczkę inaczej to szło, ale Fight Club <3 Jak mógłbym nie znać takiego dzieła od człowieka takiego jak Fincher i z tak kapitalnym duetem aktorów? :D

Sawyer

Ja spolszczyłam to więc można powiedzieć, że błędu nie było żadnego:P
I tak zrobiłam to całkiem nieźle (Die Hard - Szklana pułapka) :P:P
No i łapaj piątkę za szacunek dla Fight Clubu :)

platyna_2

Trzeba ci oddać sprawiedliwość, to prawda. ^ ^
Piątke, ale że piątaka na piwo, ta? Okej, gracias!

Sawyer

Gdzie Ty piwo kupujesz, że takie drogie? :D Burżuj jeden. Wojaka pić, a nie!

platyna_2

Oj, zgadywalem, nie wiem dokładnie po ile wy tam macie piwo w Polsce. Myślałem, że może skoczyło razem z benzyną xD

Sawyer

Byś się wstydził... Jak już mieszkasz gdzie indziej to już nie Twoja ojczyzna, tak? "Wy"?? No wiesz... Smutne to.

platyna_2

A jeśli się urodziłem zagranicą i tylko jednego rodzica mam z Polski, hm? xD
Nie do końca to mialem na myśli przez te "wy", raczej "Wy, szczęśliwcy, którzy wciąz zamieszkujecie kraj strzeżony przez białego orła, okryty biało-czerwoną kołderką" ^ ^

Sawyer

Smoleńsk, ku*wa!
A tak bardziej serio... Posługując się mową polską i mając chociażby przodka tej narodowości to czyni z Ciebie Polaka tak czy siak:) Nasz jesteś;P
I tak ma być! Dumnie noś biało-czerwone szaty! Dumnie trzymaj pion po wypiciu cztery razy większej ilości alkoholu od tych... Angoli tych:P Dumnie bierz jak swoją niechronioną rzecz, beztrosko pozostawioną na chodniku :D

platyna_2

Z piersią wypiętą przed siebie i głową uniesioną wysoko. No, chyba, że mnie ładna kobieta mija... ^ ^

Sawyer

Bo senna rzeczywistość odbiega od tej, którą znamy z jawy.

Nightmare_Sally

W gruncie rzeczy w obu wypadkach to sen, więc nie wiem co chciałaś mi przekazać, koszmarku ;]

Sawyer

W Wodzie dla słoni też nie błyszczał. Stracił diamenty, ale zyskał słonia. Jest niesamowity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones