Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Cedrik jest słodziutki i wogole sliczny kocham go itp, ale boshh... jak on sie ubiera OMG! Za wielkie koszule ktore wygladaja jak z bublexu (nie to ze mam cos przeciwko bublom ale chyba go stac?!) niemdone kraciaste koszule i jakby wogole nie uzywal szczotki do wlosow... Moze to ma byc taki artystyczny nielad?:P Hehe:D Pozdrowienia dla fanek, nasz Robert jest the best:D

justa_tinka

a ja tam nie mam nic przeciwko jego ubieraniu. Rob ma kase ale może mu to wogóle nie leży i tyle! Ma swój styl i dobrze bo ja tam wole jego włosy w artystycznym nieładzie niż szczote Billa z Tokio Hotel.!

Fleur_

popieram!Bill z TH to tragedia....Robert Pattison jest fajny...a poza tym słyszałam, że bardzo dużo gwiazd ubiera się w ubrania z lumpexu, by być oryginalnym, mieć swój styl, a nie nosić bluzkę czy spodnie ze znanych butików, które nosi 10000 innych osób......

justa_tinka

Mi się podoba jego styl ubierania, ogólnie jest śliczny. xD

justa_tinka

a ja go kocham poprostu.... a rola w zmierzchu to jest jakby dla niego i jakby autorka piszac ksiazke wzorowała sie na nim... loooove <3

oliaa

dla mnie jest w każdym calu cudowny- podoba mi się jego styl ubierania a włosy- są super@ mi się strasznie podobają. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones