Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 034 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

czemu jara się nim rzesza nastolatków. Ten gościu jest sztuczny, nienaturalny. Żeby chociaż
dobrze grał, obejrzałbym go w roli hmm... C3PO xD

arek1122

Ja widziałam go w kilku rolach i szczerze mówiąc gdybym zobaczyłą go tylko w zmierzchu, myślałabym podobmie jak ty, że jast beznadziejny. Ale tak naprawde to całkiem nizły młody aktor, a w wywiadach wydaje się być spoko.

aluzja1117

chłopak sobie zwalil kariere Zmierzchem jak nic. Np w Wodzie dla słoni całkiem fajnie się go oglądało. Szkoda, ale teraz widmo Zmierzchu bd nad nim bardzo dlugo

arek1122

Obejrzyj sobie film "Twój na zawsze"... to już nie jest to co w Zmierzchu. Nie mówię, że źle zagrał w Zmierzchu, bo mi osobiście film bardzo się podoba, ale w tym filmie widać jaki jest dojrzały, jak dobrze gra emocje, które przelewają się na oglądającego ! Polecam ten film !

arek1122

Może jeszcze się rozwinie , choć , niewątpliwie ludzie będą po nim jeździć za "zmierzch" jak po DiCaprio za "Titanica" - w sumie DiCaprio się rozwinął , w dobrych filmach gra, porządnie "aktorzy". Za parę lat, zobaczymy , na razie nic wielkiego. Co do wyglądu - również nie podzielam zachwytu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones