Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Naprawdę nieźle wybrali Cedrika... Szkoda tylko, że musi zginąć już w czwórce... :( Ale i tak państwo od castingu się popisało.. :)

Mysza_2

Zagra w Krótkiej, a jakże waznej roli.... tylko, że to zdjęcie mi jakos nie pasuje do słodziutkiego Cedrika.

użytkownik usunięty
Vampire_Nataliee

Boshe... jaki on boski jest :] poprostu słodziutki jak cukiereczek :] odrazu jade do kina na HP IV !! !! ale szkoda, że tylko w jednej części zagra ;(

użytkownik usunięty

nooo:P ja bym chciala zeby lepiej kogos innego zabili np..harego:d hehe:P kelcia"d

Wielka szkoda że musi tak szybko zginąc.

użytkownik usunięty
Mysza_2

łah.. szkoda, ze musi zginąć... Dlaczego nie dali mu zagrać tej swojej małej rólki w "H.P. i więzień Azkabanu"?? ;( Dlaczego nie zginął Harry?? Co prawda zakończyłoby to całą serię, ale... przynajmniej Cedrik by tak strasznie nie zginął (chlip) ;(

Mi też jest przykro;( W kinie jak to oglądałam to się poryczałam jak on umarł;( czemu nie mogli Kruma zabić:P Najlepszy i musiał tak szybko zginąć;(

olka_246

A skąd wiecie, może rowling jeszcze się do czegoś przyda? Nie wierzę, że zabiła człowieka, i to w dodoatku TAKIEGO, tylko po to, żeby bylo ładniej. Powtarzam jeszcze raz i wierzcie mi czy nie, ja tak sądzę: on nas jeszcze zaskoczy. Oby ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones