Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
55 876 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Nie przekreślałabym go,

użytkownik usunięty

ani nie piętnowała Zmierzchem. Wystąpił także w innych filmach i uważam, że grał bardzo dobrze. Szczególnie podobała mi się jego rola (tak samo jak i film) w "Twój na zawsze".

ja go przekresle bo to leszczyk i szczyl dla malolatow-powinien zajac sie praca w burger kingu-moze nabierze wigoru troszeczke

cthulhu98

Nie jestem małolatą i myślę że jest jednym z naj lepszych młodych aktorów i wciąż się rozwija a przez ciebie przemawia zazdrość

zgadzam się z tobą. na początku nie przepadałam za nim, ale jak go zobaczyłam w "Wodzie dla słoni" to nawet go polubiłam. :)

Nareszcie ktoś kto to rozumie i dobrze prawi! ;) ''Twój na zawsze'' to jeszcze nic, genialny jest w ''Popiołkach" ;)

Wydaje mi się że możesz mieć racje. Ludzie po nim jeżdżą bo gra w słabym zmierzchu, ale to jest blockbuster dla małolatów na nabicie popularności (sam widziałem tylko pierwszą część, bo reszty mi się nie chciało). Czyli dobre na rozpoczecie kariery będąc młodym. Jednak według mnie to aktor ze swojego pokolenia z jednym z największych potencjałów. W tym roku ma grać w dwóch bardzo ciekawych projektach (Bel Ami i u Cronenberga) w następnym roku ma grać w filmie który będzie debiutem reżyserskim Madeleine Stowe.
Niech tylko skończą ten Zmierzch który się strasznie ciągnie (myślałem że to koniec a tu patrze że jeszcze jedna część ma być :o) to myśle że się rozkręci.

tybor86

Nie wierzę - jesteś jednym z nielicznych facetów (tak wywnioskowałam po wypowiedzi) którzy tak się o nim wypowiadają i cholernie się cieszę, że tak myślisz.. Inni, szczególnie panowie, go nie lubią - jak kiedyś zapytałam 'dlaczego', to odpowiedzieć raczej nie była zaskakująca. Dla nich nie jest ładny/przystojny, więc dziwią się, że ma tyle fanek, a skoro grał w Zmierzchu to już w ogóle jest słaby, brzydki [lalusiowaty] i nieutalentowany. Dlaczego to zawsze dotyka urody? Może to zazdrość albo brak rozumu?

Ja Tam Bardzo go Lubie , polubiłam go jak obejrzałam Zmierzch ! <3# Ale Chciałabym obejrzeć jakiś inny z nim film ! ;))

mysle ze zwyczajnie ma przyczepiona łatke - Edwarda, i wielu ludzi ocenia go przez pryzmat tej roli, jednak to mlody rozwijający się aktor ktory nie tylko rolą w " Sadze" udowodnił ze stac go na wiele- juz poruszana wyzej rola w filmie Twoj na zawsze czy Woda dla Słoni ale tez inne - pokazuje go jako aktora naprawde dobrego, poza tym Rob super spiewa ....

zgadzam się! Moim zdaniem Robert fajnie rozwija się aktorsko. Dokonuje także odważnych i mądrych wyborów co do scenariuszy filmowych. Myślę, że stać go na wiele.

Nie wiem który raz to napiszę, ale napiszę - świetny aktor, jeden z lepszych z młodego pokolenia i tak naprawdę mam gdzieś, co sobie masa ludzi myśli(szczególnie facetów, rzeczywiście chyba jesteśmy zazdrośni).

Rokuje dobrze, ale potrzeba czasu by się rozwinął. Na razie daję mu 6, bo nie jest zły, ale jeszcze mnie niczym nie zachwycił. w Twój na zawsze miał dużo więcej werwy niż Edzio ze Zmierzchu, ale dalej to nie powaliło na kolana. Nie mniej jednak życzę mu powodzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones