Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 034 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Rob | Sten : ' (

użytkownik usunięty

Boże, jak mi go szkoda!!! Dlaczego akurat on na tym musiał najgorzej wyjść?!
Co ten jeba*y reżyser narobił?! A no tak!! Upił Kristen a potem sie z nią całował (i co tam jeszcze) w jej samochodzie!!!
Przecież ten zasrany reżyser ma dzieci i żone!!!
Kristen teraz potrzebuje ♥Roberta♥!!!

Prosze, niech oni sie pogodzą. Pliss!

Zgadzam się! Kristen i Robert MUSZĄ być razem!!!!!!!!!!!!!!!! :* Koniecznie muszą się pogodzić! ;)

Karola485

A jak razem nie będą to co? Świat się zawali? Dajcie se spokój.

"Co ten jeba*y reżyser narobił?! A no tak!! Upił Kristen a potem sie z nią całował (i co tam jeszcze) w jej samochodzie!!!"
Czego wy tak tej Kristen bronicie? Ona niema 10 lat. Potrafi sama myśleć i podejmować decyzje. To ona jest najbardziej winna ponieważ rozwaliła małżeństwo. Co teraz musi czuć żona i dzieci tego reżysera? Nie sadzę żeby Robert był aż tak głupi i się z nią pogodził. Kristen mocno nabroiła i teraz musi ponieść konsekwencje. Zachowała się jak zwykła szmata a wy ją bronicie.

użytkownik usunięty
FightClub_2

To chyba raczej oboje są równie winni. To Sanders z tej dwójki ma rodzinę, więc jeśli się jego małżeństwo rozpadnie to będzie tylko jego wina bo to on ślubował, nie ona jeśli już. Jest dorosły. Jej nie bronię, ona poniesie pewnie swoje konsekwencje.

A co mnie to kurna obchodzi? Kristen nabroiła i dvpa zimna! Co wy tak ją bronicie a reżysera obrzucacie błotem? Może ona sama chciała tego co? Ja tam prywatnie kibicuje żeby Rob dał z nią spokój.Jak dla mnie jest zdzirą i już.

Fantasty

Ja też kibicuje żeby dał sb z nią spokój. Wogóle nienawidze jak w Kristen Zmierzchu wykrzywia swoja morde.

0ri0n123

Ja nienawidze jak ona tak zagryza wargę ciągle >.<

A to oni byli parą? Ja pierniczę, ten chłopak się stacza.

Zdrady nigdy nie powinno się wybaczyć. Niech Rob się pozbiera i da Kristen nauczkę, bo ona głupia myślała że nic się nie wyda... szmata!

hmm, to ona była kierowcą, chyba nie sugerujesz, że prowadziła pijana :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones