Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Jeżeli nie wierzycie to zerknijcie tutaj.
http://rozrywka.dziennik.pl/galeria/369341,3,oto-gwiazdy-ktore-nie-lubia-sie-myc -galeria-zdjec.html
Fuj.A wygląda na takiego zadbanego. Niektóre lubią zapach meskiego potu to może im przypadnie do gustu skrywana tajemnica robercika.

quequloeevizall

I Brad Pitt to też brudas. Johnny Depp też. Ajeszcze znalazłoby się ich sporo w branży więc się tak nie czepiaj Robercika :)

Andy400

Tylko, że w przeciwieństwie do innych gwiazd Robercik sam przyznaje otwarcie - "Nie lubię się myć i nie czuję takiej potrzeby".
Wyznał prawdę po pijaku i poszło w świat.
Dla jego fanek otwiera to nowe możliwości. Za każdym razem gdy będą odwiedzać publiczny szalet mogą "poczuć" swojego idola.

quequloeevizall

No i dobrze że przyznał to otwarcie że nie lubi się myć, a czy to było po pijaku czy na trzeźwo mniejsza z tym. Inni się nie myją i czuć to od nich wyraźnie a przyznać się do tego nie chcą a nawet temu zaprzeczają choć wyraźnie czuć. Co za hipokryci.

Andy400

Tak , mam taką jedną w klasie :)

basia95balicka

Nie myje się i jest z tego zadowolona. i dobrze jej z tym ? Czy nie myje się i strasznie śmierdzi a na uwagę że śmierdzi od niej jest oburzona i twierdzi że to inni śmierdzą ?

Andy400

Sama nie jestem do końca pewna. Bo wiedzieć , że śmierdzi musi , a że nic z tym nie robi to dla mnie znaczy , że jej to nie przeszkadza. Może po prostu nie chce jej się myć?

basia95balicka

Może. A może ma wstręt do wody i mydła ?? A może to oznaka schizofrenii paranoidalnej ?

basia95balicka

Mój kumpel ma brata chorego na taką schizofrenię myję się tylko jak trafi do szpitala a ostatnio często tam trafia, a za nim zaczął często tam trafiać to się nie mył wcale.

Andy400

Wiesz , nie wydaje mi się. Ona jest ogólnie normalna , tylko ten jeden ,,detal". A u osoby chorej na schizofrenię musiałoby być widać jakiekolwiek oznaki.

basia95balicka

No zostawmy ten temat. Nie lubi się myć to jest fakt niezaprzeczalny i tyle.

Andy400

Jak powyżej :)

quequloeevizall

HOT ta fotka :) Nie wierz w plotki, Robert lubi sobie robić jaja i gadać niestworzone rzeczy, ale fani (i niektórzy dziennikarze, którzy przeprowadzali z nim wywiad i mieli zweryfikować te plotki) twierdzą, że pachnie milutko :)

quequloeevizall

Najważniejsze żeby nie śmierdział i jakoś wyglądał. A reszta to jego zmartwienie.

susan21

No tak...ale tutaj na zdjęciu i na Wideo jest taki nieogolony. Jak nieogolony to pewnie i niedomyty.
Wylał na siebie pół litry perfum to pachnie.
Dziewczyny, póki co musicie polubić "Robercika brudnego" bo "Robercika czystego" nie ma.






użytkownik usunięty
quequloeevizall

Ludzie wierzycie w plotki ja nie ale dużo osób tutaj wierzy puknijcie sie w głowę troszeczkę dobrze wam radze ŻENADA!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones