Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

No tak Robert Pattinson gdy o Nim myślę uśmiecham się dlaczego? Ano dlatego że jest fajnym człowiekiem, bardzo sympatycznym i luzackim. Oglądałam całkiem sporo wywiadów z Nim i zaobserwowałam,że bardzo ważna jest dla niego każda nawet najmniejsza rola, zawsze stara się wejść w graną postać, poznać ją i wiernie odegrać. Rzeczywiście nie powalił mnie w filmie RM ale za tę rolę na pewno nie "zasłużył" na malinę. Rola w Zmierzchu zrobiła z Roba mega gwiazdę, nagle stał się rozpoznawalny i oceniany pod każdym względem. Mimo tak olbrzymiej popularności jest (przynajmniej w wywiadach) tak jak wspomniałam wcześniej sympatyczny i bardzo dowcipny to mnie w Nim ujmuje i mimo całej nagonki na Niego jestem mu wierna bo wierzę w Jego talent! I ta nutka nieśmiałości.............

NINA201

Dokładnie-nic dodać nic ująć. Nareszcie ktoś wypowiada się jak należy.

NINA201

Myślę tak samo. Urodę i talent aktorski każdy może oceniać wg własnej skali. Nie można mu odmówić ogromnego poczucia humoru, świętej cierpliwości dla fanów. Wg reżyserów. kolegów z planu i innych ludzi pracujących z nim jest przeuroczy, inteligentny i przezabawny.i bardzo pracowity Nie zapominajmy że wszystko dopiero przed nim... Cosmopolis zapowiada się świetnie....Poczekamy .Najbardziej denerwują mnie opinie " nie widziałem/am żadnego filmu z nim- Zmierzch nudy - ale aktor beznadziejny.. Ja też wierzę w niego i oglądnę każdą produkcję z Panem Robertem.

hamagraf

Jestem z wami!!! Amen :)))

hamagraf

zgadzam się :) ba uważam,że jest jednym z bardziej utalentowanych młodych aktorów , czasami róznie to wychodzi, ale praktyka czyni mistrza dlatego skrupulatnie sledzę jego karierę i mam nadzieję na coraz lepsze występy bo zapowiada się obiecująco :)

NINA201

jest cudowny a szczegolnie w ostatniej czesci sagi normalnie wpatrywalam sie w niego jak w jakis 8 cud swiata;p

rudegirl1991

Mam to samo. Podobał mi się też jak radził sobie w trakcie trasy promocyjnej.. Czekam na marzec 2012 na
"Bel ami" i na "Cosmopolis" w 12/2012. Jest jednym z moich dwóch ulubionych brytyjskich aktorów Tym drugim jest Colin Firth.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones