Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Taki teoretyczny temat...Zastanawiałyście się,kto pasowałby do roli "idealnego mężczyzny"?Kto najbardziej pasuje do opisu Edwarda? Oczywiście,gdyby nie był to Robert...
Macie jakieś propozycje?

Anua

Kurczę jakoś nie mogę sobie wyobrazić kogoś innego w tej roli.. Być może kilka miesięcy temu bym coś wymyśliła.. Ale teraz nikt nie przychodzi mi do głowy.. ;]

pietrusia

Z wyglądu ewentualnie Chace Crawford... Ale nie mam pojecia czy lepiej
by zagrał edwarda

legalna_blondyna

Hmm,nawet by to może jakoś wyglądało...A co byście powiedziały na Kevina Zegersa?

Anua

Ten Kevin całkiem ładny. ;)
Ale ja go w ogóle nie kojarzę z filmów..

pietrusia

ooo tak! Kevin zdecydowanie by się nadawał ;dd
aczkolwiek lubię tego filmowego Edwarda ;)))))))))))

oluskaa

Mam jeszcze jedną propozycję...
Thomas Dekker http://www.filmweb.pl/o104212/Thomas+Dekker
Gra teraz w serialu Terminator:Kroniki Sary Connor...
Widziałam jego plakat,na którym wyszedł tak mrocznie,że aż ciary przechodzą:D Moim zdaniem też by się nadawał na wampira...
A żałuję,że nie dodałam jeszcze do tematu,kto mógłby zagrać Bellę,bo znalazłam idealną kandydatkę...Alexis Bledel http://www.filmweb.pl/o58969/Alexis+Bledel ,wystarczyłyby brązowe soczewki i nadawałaby się idealnie na Bellę...Co o tym sądzicie?

Anua

Ta Alexis jest za stara do roli 17-latki ;) Mi Kirsten pasuje.

pietrusia

nie lubię dziewczyny, jakoś mnie drażni ;) poza tym jest dosyć ładna, a Bella nie miała być jakąś pięknością ;D

oluskaa

Dobra,ok,tak tylko luźno zapodałam propozycję;)

Anua

A mi najbardziej przypadła propozycja samej S. Meyer-Henry Cavill :)

Anua

Pewnie dość dużo lasek by chciało Zaca Efrona- wtedy bym nawet na film nie poszła :/

jakoś nie mam takiej wyobraźni ^^'

Immortal_

Grzeszysz słowem pisanym! xD

Immortal_

oj bylaby polewka, gdyby Zac mial grac Edwarda... Ale mysle, ze nikt by do tego nie dopuscil...

sandy1989

O matko co by to było...Totalny kataklizm:D Mi gdzieś się obiło o uszy,że niby laska Zaca-Vanessa ma dostać rolę w "New moon"...Ale to pisali jacyś jej fani,więc z całą pewnością to plotka...Gdyby ona grała w tym filmie choćby epizodyczną rolę,to nie obejrzałabym tego filmu za chiny...
Nie cierpię tej dziewuchy (bez obrazy dla fanów)...

Anua

Oj ja też..! Tzn obejrzałabym, ale na nią nie zwracałabym uwagi ^^

pietrusia

ja bym się chyba pochlastała!
tz. najpierw obejrzała, a potem zginęła śmiercią tragiczną ;dd
najlepiej w stylu emo (z którym, bezsensownie, kojarzone jest Twilight) - różową żyletką z czaaaszką *_*

oluskaa

Brrr aż się wzdrygnęłam.. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones