Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 034 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Ma u mnie dwa plusy: Pierwszy za bardzo dobrą grę w "Wodzie dla Słoni" a drugi za to, iż
nie dał się zaszufladkować z powodu zmierzchu. Zapowiada się dobrym aktorem, byle by
nie zżarło go komercyjne Hollywood...

LalaWrc

Na moje to już jest zaszufladkowany, nawet jeśli tego nie chce.
Gdy wejdzie jakiś film do kina, ludzie nie powiedzą "gra tam Pattinson, wiesz, ten co grał w Remember Me, Woda Dla Słonia czy HP czwartej części", tylko powiedzą " Gra tam wampir, wiesz, Zmierzch" - i wszyscy wiedzą o co chodzi. Niestety, ta produkcja poza tym, że miliony znają jego nazwisko, nie przyniosła mu nic dobrego.
Ja osobiście nie mam problemu, by obejrzeć z nim film i wyzbyć się świadomości, że grał wampira - rozróżniam to, bo gra różnie, w różnych filmach i był mi znany na długo przed Zmierzchem. Ale np. z Radcliffem (nie wiem czy poprawnie, ale chodzi o Pottera) mam ten problem i jak oglądam go na ekranie to zastanawiam się kiedy wyjmie różdżkę.
Myślę, że to kwestia podejścia jednostki do jego osoby, ale tak naprawdę chodzi głównie o zazdrość, że odniósł sukces.

Hoax

Też zauważyłem, że Daniel gra jak Harry i tego już się chyba nie wyzbędzie. A co do Pattinsona to przynajmniej w kręgach moich znajomych, oczywiście wykluczając wielkich fanów Zmierzchu, można o Pattinsonie powiedzieć kilka dobrych słów. Myślę, że z czasem wyzbędzie się nalepki "Ten Wampir" gdyż gra całkiem nieźle i jak już wspomniałeś potrafi dostosować się do roli.

LalaWrc

Ja jak słyszę jego nazwisko to pierwsze co mi przychodzi do głowy to "Remember me", a potem "Woda dla Słoni", mimo że widziałam wszystkie części "Zmierzchu" ;-) Myślę, że większość ludzi, która go zaszufladkowała jako Edwarda Cullena po prostu nie widziała innych filmów z jego udziałem.
Pozdrawiam

wild_scarlet_rose

Dokładnie mam tak samo - jak wyżej zostało ujęte w moim poście, ale niestety - większa grupa ludzi zaszufladkowała go.

Hoax

A szkoda, bo to całkiem niezły aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones