Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Rob jest naprawde super aktorem i to nie dlatego bo jest przystojny ale dlatego jak gra jaka atmosfere stwarza podczas ogladania filmu z jego udzialem nie uwazam ze jest kiepskim aktorem uwazam ze jest doskonaly . Prywatnie ma ciezko ciagle obskakuja go napalone nastolatki a on wykonuje tylko swoja prace i nie wiem po co ktos wypowiada sie na jego temat w sposub krytyczny on naprawde odwala kawal dobrej roboty

angelika21

Zgadzam się z tobą. Dostał szansę i ją wykorzystał. Zmierzch był dla niego tą szansą. Szkoda tylko że społeczeństwo widzi w nim lalusiowego Edwarda a nie, aktora który bardzo dobrze gra co pokazał chociażby w 'Remember Me'.

DramaQueeen

Właśnie tak dostał szanse i ja wykorzystał. Przecież on jest normalnym człowiekiem takim jak my. Chłopak naprawdę daje z siebie wiele i naprawdę dobrze gra podobała mi się jego postać w wodzie dla słoni ten film podobny jest do jego prywatnego życia do wszystkiego doszedł sam

DramaQueeen

zgadzam sie z wami :>

angelika21

Zgadzam się z Wami. Robert jest świetnym aktorem . "Woda dla słoni" ," Remember me" ,"Popiołki" i zwiastun nowego filmu "Bel ami" Będzie znakomity film! A Cosmopolis i to co o Robercie mówią reżyser i współpracownicy?Premiera za rok..warto czekać.Ja osobom . które wykrzywiają się na nazwisko Pattinson daję dvd z "Remember me"
Płytę przeważnie dostaję z powrotem z tekstem : I" co mi zrobiłaś? Nie mogę zapomnieć tego filmu.. "
albo "Już nic złego nie powiem na jego temat. Jest świetny." I pytają czy nie mam innego filmu ...to polecam inne filmy.
P.S. A Edwarda zagrał bardzo dobrze.Ta scena kiedy krzyczy na Bellę!

hamagraf

tak mi sie tez strasznie podobał w przed switem a najlprza scena z jego udzialem hmmm scena porodu jak ratuje belle , oraz scena w ktorej krzyczy na belle :) juz nie moge doczekac sie kolejnej czesci a cosmopolis napewno zobacze :) szkoda ze nie bedzie go w polsce choc chcialby przyjechac z tego co wiem . Nie dziwie sie ze producenci rezyserowie wspolpracownicy go chwala bo maja za co odwala kawal dobrej roboty :)

angelika21

Nie ukrywam, że bardzo podoba mi się jako facet, ale tak naprawdę to lubię go właśnie za ekranową charyzmę. Przystojniaków jest na pęczki, ale on naprawdę przykuwa uwagę i zabiera mnie w podróż wraz z postacią, którą gra - po prostu mu wierzę, zapominam, że jest aktorem, a nie postacią w którą się wciela.

wilgotnenoce

tak samo jak ja mam chlopaka ktory jest zly niekiedy bo mam takie dni ze ciagle ogladam filmy z jego udzialem :)

angelika21

a jak myslicie jak to jest pomiedzy robem i kristen ja uwazam ze sa razem i naprawde widac miedzy nimi duuuuuuza chemie a jak wy myslicie ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones