Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

co to za aktor?! jakiś głupek, zagrał w trzech filmach, wszystkie słabe, on pewnie nie lepszy. Apeluje do mądrych ludzi o wystawienie mu słabych ocen, aby przestał hańbić Top100 które i tak jest pomyłką.

Kain

Skoro i tak jest pomyłką, to po co go stamtąd zrzucać ... W każdym razie ja nie głosuję w w ogóle i na Top nie wchodzę, więc w sumie mnie to ryba ... Ustalmy, że zrobię sobie kompromis i nic nie zrobię :]

Chyba powinnam sobie wieszać wszędzie Szwajcarię, neutralne ludziska są super.
:))))

Kotylion

No skoro Cie nie interesuje Top 100 to Ok, ale ja codziennie wchodze na Top 100 i robię takie "czystki" - jak jest tam jakiś słaby aktor to daje mu 2 i już nastepnego dnia go tam nie ma.

Kain

W sumie jest sposób :DDD A więc powodzenia. Jeszcze chwila i się przyłączę ... Przestał mnie ruszać. Chwilowo spływa po mnie jak po kaczce, pojęczą jeszcze trochę i do ciebie dołączę ... Chociaż chyba jeszcze nigdy nie głosowałam na aktora :]] W sumie nie wiem czemu ... hm.

Kotylion

A co ci przeszkadza? Jest sobie na 323 miejscu i niech tak zostanie :) Nawet im większa lista (TOP) tym lepiej..

Kotylion

A nie, pomyliłam się. Powyższe nieaktualne - i dobrze, że już nie ma go w 100

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones