Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Gruba przesada...obejryzjcie ten filmik , on wie co to szampon...?? A heidi Klum...jest wredna.Widac jak amerykanie szanuja angoli xD

IKnowWhatYouAre

jak on tam wyglada, masakra

IKnowWhatYouAre

Heidi jest Niemką O_o'

Ja myślę, że troszka ją zazdrość zżera, że w sumie wiecej jemu uwagi sie poświeciło ; )

Uważam, że wyszedł świetnie w wywiadzie (:

IKnowWhatYouAre

Roberto jest przynajmniej trochę bardziej nonkonformistyczny,
patrzcie na Klum, siedzi jak na szpilkach! A on ma w sobie coś bardziej z Kate Moss i Peta Doherty'ego, niby niedorobiony, rozczochrany, ale to wszystko pozostaje w ładzie :)
to sztuka :)

6bez6imienna6

ja stwierdziłam ,ze jest łądny , ale bardziej w środku , wiecie taki wewnętrzny sexappeal , ale przecież wystarczy czysta koszulka , umyte , ułozone włosy i brak zrostu i amant jak sie patrzy ;PP Ma w końcu ładne oczy i zęby ( trochę wampirze) On podobno jest singlem , pewnei dlatego że tera zkażdy jak an niego patrzy to widzi Edwarda Cullena.

IKnowWhatYouAre

ja to nazywam "urokiem Brytyjczyków" bardziej, ale skoro wolicie się czepiać..

panna_niesmiala

I się potem dziwią, że Polki do Anglii emigrują ; )

belliesan

Ale on ma nieład na tej głowie, mógłby włosy ciut przystrzyc i byłoby ok, poza tym wygląda tak jakoś niechlujnie. Jakby spał w tych ciuchach i dopiero co wstał z łóżka ( to, że jest niewyspany to rozumiem, promocja filmu itp. ).

kargra89

a mi sie to wlasnie w nim podoba, taki malutki pierwiastek niechlujstwa, te wlosy w ciaglym nieladzie, lekki zarost... wogole fajnie sie ubiera, nie gwiazdorzy , nosi sie na luzie... jest ok

Jeisa

Och wreszcie ktoś z moim podejściem! bo nie wiem czemu ale to mi sie własnie w nim najbardziej podoba! ten nieład na głowie itd... Picasso pewnei tez chodził jak fleja...! A racja, ten brytyjski urok...ech. Niech no mi tylko stuknie osiemnastka a wyemigruje w mgnieniu oka...! :P

NieLubieKaszy

No i mnie się właśnie ten nieład na głowie i w ogóle w nim podoba najbardziej... gdyby miał wlosy na żel i sliczne ubranka to juz nie bylby ten sam robert xD xD

taCoryje

a zobaczcie to :
Sexowny Wampir, któremu redakcja nie może się oprzeć, poza tym, że jest straszliwie seksowny ma też inne walory - a mianowicie - umie czytać. Sfotografowany ostatnio przez amerykańskich paparazzi miał pod ręka teczkę z książkami - nawet grubymi, co jest ewidentnym dowodem w sprawie. Oczywiście nic więcej nowego na niego nie mamy, bo Robert Pattinson usilnie stara się pozostać niezmienny w swym nonszalanckim wizerunku, tak więc zwężane szare jeansy, Ray Bany, wytarta skórzana kurtka i (zapewne bardzo śmierdząca) czapka są tam gdzie ostatnio - na właściwych miejscach. W temacie bliskim Pattinsonowi można napomknąć, że reżyserka Twilight została zwolniano z funkcji reżyserowania drugiej części sagi - "New Moon". No cóż - takie życie, jak to mawia Heidi Klum "one day you're in and the next day you're out". Nie powiem żeby to nas jakoś zmartwiło, raczej nas to ucieszyło. Może nowy/a reżyser/reżyserka nakręci coś, co się w miarę da oglądać nie tylko ze względu na Pattinsona. Modlimy się tylko by zmiana reżysera nie uruchomiła maszyny zmian i by ta maszyna nie dotarła do Roberta Pattinsona. Amen!

z tej strony http://celebrudy.blogspot.com/2008_12_01_archive.html

IKnowWhatYouAre

nie ma to jak sexy brudas ;PPPPP
http://4.bp.blogspot.com/_Vfo70AGLWoQ/STwLLPAVwBI/AAAAAAAAARA/BjJIFVi95Xc/s1600- h/robert_pattison_05_wenn2155.jpg

IKnowWhatYouAre

boże uchroń przed takimi facetami:-)

taCoryje

racja. gdybym miala do wyboru jego, i Pitta, zdecydowanie wybrałabym Roba. Pitt przereklamowany ;PP
O Efronie nie wspominam. :X

NieLubieKaszy

A mnie sie jego wlosy bardzo podobaja, wieczne rozczochrane, jakby ich nigdy nie czesal ale wlasnie takie wygladaja swietnie...w ogole to jest caly urok Roba, ten jego troche niechlujny styl i potargane wlosy w polaczeniu z jego uroda...ah:) Naparwde wolicie jakiegos kolesia w stylu zaca efrona?... No coz o gustach sie nie dyskutuje ale moim zdnaiem Rob wyglada doskonale, taki jaki jest:)

IKnowWhatYouAre

A ja widzę w Robercie Roberta, w Robie-Edwardzie Edwarda w Robie-Cedricu Cedrica. Jakoś oddzielam to od siebie:P
A wogóle Rob jest przystojny, ale nie żaden och ach przesłodzony tylko męski;) I niech taki pozostanie:)

Paullina

Taak to Mój Edward. Świetnie mi pasował do tej roli. Co do Cedrika to się nie wypowiadam, bo nie bardzo jest o czym; nie nagrał sie w Potterze. To raczej dobrze.
A stwierdznie że składa się w 99% z włosów jest oburzające. Az się we mnie zagotowało. ;P Włosy są tylko dodatkiem do Roba ;]

IKnowWhatYouAre

No może wygląda jak ostatni niechluj ale własnie to mi sie w nim podoba xDD taki ma styl i jest uroczy z takim artystycznym nieładem na główce :p Czytałam,że Robert składa się w 1%z Roberta i z 99%włosów <lol2>

IKnowWhatYouAre

Z tym niemyciem wlosow to zartowal, jestem pewna :)) Moze bywa niechlujny, ale taki ma styl bycia, nikomu krzywdy tym nie robi (bo nie sadze, ze smierdzi). Nonszalancko-wyluzowano-naturalny Rob :) Rozpieta koszula, czapka na glowie (lepiej jak bez niej)... A wlosy odrosna.

sandy1989

pewnie ze zartowal, powiedzial to specjalnie, wkurzaly go te ciagle pytania na temat jego wlosow, chcial sobie zakpic , ot co, dziwne ze ludzie wzieli jego wypowiedz na powaznie, gdyby ich nie myl mialby tluste byloby to widac na fotkach, a on je ma (mial) rozczochrane, jakby sie klad spac z mokrymi, uwazam ze te wlosy byly czescia jego urody.. odrosna

IKnowWhatYouAre

hm... tego nie brałam pod uwagę ;D jednak ta teoria jest najlepsza! ^^ ale mmm... uwielbiam go xDD

Immortal_

jestem przekonana ze tak wlasnie jest
rob jest juz zmeczony ciaglym spowiadaniem sie ze stanu swoich wlosow, zamiast sie tlumaczyc , chcial po prostu wybranac z tego jakos, zeby w koncu dali mu spokoj, mysle ze udalo mu sie to, teraz na pewno zasmiewa sie z tego jaka reakcje wywolala jego wypowiedz...

Jeisa

http://www.thefashionspot.com/forums/f50/robert-pattinson-34889-134.html

tu macie kolejne zdjecia z krotkimi wlosami

Jeisa

na tym pierwszym zdjęciu przypomina mi troche tego aktora z `Pamiętnika ;) <nie wiem dlaczego, taka była pierwsza moja myśl>

i kurcze... teraz już nie składa się z 99%włosów :<

Immortal_

ojej moja wina moja wielka wina , pewnie przeczytał to na filmwebie ,,te frywolne kosmyki...'' itp Robciu ja w ten sposób chwaliłam Cię za te kłaczki a nie się wyśmiewałam :PPP

IKnowWhatYouAre

hm.. moze przeczyta też,że jest tu wiele kobiet które tylko czekają na niego i odwiedzi Polske? xDD podpisuję się po tym chwaleniem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones