Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson
użytkownik usunięty
victrish

Ehh nastolatki... i pisze się mój.

Ehh nastolatki... i to jest prowokacja.

użytkownik usunięty
platyna_2

Być może, ale w porównaniu z innymi z tej strony to jestem święty. "i to jest prowokacja." pisanie o prowokacji staje się z logicznego punktu widzenia powodem do sporów, co można uznać za prowokację. W zasadzie to wszystko można uznać za prowokację, np. niepodzielanie czyjejś opinii czy wnoszenie zbędnej treści. W zasadzie to nawet nie znam sensu tego tematu.

Nie broń się. To cuchnie prowokacją na kilometr. Dużo trudnych i mądrych słów Cię nie usprawiedliwi. Cóż... YOU FAILED

użytkownik usunięty
tymbarkowy

Filmweb i jego forum hahahaha. Kto ci powiedział, że się tłumaczę?! Stwierdzam fakty! Chcesz zobaczyć prowokację, to rozejrzyj się dookoła np. tu: http://www.filmweb.pl/person/Angelina+Jolie-329/discussion/Angelina+.-1698169 Tego typu tematy zapewniają mi więcej rozrywki niż komedie, które są tu najwyżej oceniane. Kolejna zabawna dyskusja się rozkręca. Szanuję was użytkowników, ale czasami tematy typu: "BamBam zastrzelę go ze swojego Glocka" (a w temacie rasizm, wulgaryzmy i głupota) mnie po prostu zrzucają z krzesła i jak tu później zachować spokój. Napiszę post z trzema kropeczkami "..." a znajdą się i tacy którzy rozpiszą się na 500 postów, aby zmieszać mnie z błotem. Dlaczego zawsze o prowokacji piszą osoby trzecie?! Być może z wrodzonej chęci do jej wykorzystania w celu dalszej prowokacji. Gdyby na mój post odpisała autorka tematu, to zapewniam, że wyjaśnił bym je, iż nie miałem nic złego na myśli. Zawsze jednak znajdzie się ktoś kto uzna dowolny post za prowokację i kończy się długą i bezcelową rozmową. Zachowam rozsądek i to był mój ostatni post w tym temacie. Zawsze jednak znajdzie się ktoś kto będzie chciał to przedłużać i odpisze na niego. (Samoistnie spełniająca się przepowiednia)

Święta prawda, to osoby trzecie prowokują, a platyna_2 zachowuje się jak strażnik teksasu. Twój link nawet nie działa, więc nie wiem o co nawet ci chodziło. Podobnie jak dudix3 nie znam sensu tego tematu, więc po co tu bezcelowo go wstawiać. Fakt nonsensowności tematu również można uznać za prowokację. Trudno więc powiedzieć co nią jest, a co nie. Jedno jest pewne, to jest prowokacja: "Nie broń się. To cuchnie prowokacją na kilometr. Dużo trudnych i mądrych słów Cię nie usprawiedliwi. Cóż... YOU FAILED" Jak zwykle to samo. Cóż moja wypowiedź również może zostać uznana za prowokację. W tym wypadku samoistnie spełniająca się przepowiednia, właśnie się spełniła, a dudix3 przedstawił na wyjątkowo trafną myśl• "pisanie o prowokacji staje się z logicznego punktu widzenia powodem do sporów, co można uznać za prowokację. W zasadzie to wszystko można uznać za prowokację, np. niepodzielanie czyjejś opinii czy wnoszenie zbędnej treści."

Robhar3

Temat na "Przed świtem" autora tego tematu. Nie powinieneś mieć problemów ze szukaniem.
"a platyna_2 zachowuje się jak strażnik teksasu"
Ojojoj. Uraziłam cię?:( Nie chciałam... Przepraszam, że tak zjechałam cię i kopnęłam z półobrotu. Mamcia nie będzie już tego robić.

Nie wiem dlaczego link na "Przed świtem" nie działa. Kiedy się wejdzie w autora temat i kliknie w odnośnik "Wypowiedzi" zobaczy się może z 5 tematów gdzie owy użytkownik się wypowiadał. Między innymi założył temat na Przed świtem gdzie apelował, żeby ludzie tego gówna nie oglądali. Tak więc dowody iż to prowokator są. To czy je wykorzystacie czy zaczniecie polemizować nad sensem egzystencji to już nie moja broszka.

platyna_2

Nie... W moich stronach ludzie używają określenia "strażnik teksasu" kiedy mówi się o osobie która wytyka ludziom jakie to prawa naruszyli, a w tym wypadku powszechne zasady jakie obowiązują na forum. Powiem ci, że jesteś czystym hipokrytą, bo śledząc twoje wypowiedzi, zauważyłem tylko są tylko prowokację, bądź wtrącanie się w bezsensowne kłótnie lub całkiem wyczerpujące wdawanie się w niezbyt inteligentne dyskusje. Ojojoj. Uraziłem cię? :( Nie chciałem... Przepraszam, że tak walę prosto z mostu i stwierdzam fakty. Dużo by mówić, ale jako osoba zdyscyplinowana, podobnie jak dudix3, nie zobaczysz tu więcej mojego komentarza i jak zwykle przepowiednia o której mówiono wcześniej znów się spełni, tylko czekać, aż pojawi się tu twój komentarz.

Robhar3

Czyli uświadamianie jest wytykaniem błędów. Dobrze wiedzieć. Wymyślasz na siłę temat do zaczepki. Gdyby Twój kolega dudix dał sobie spokój z odpowiadaniem na prowokacje to i ja przecież bym nic nie napisała. Jaki sens był jego pierwszy komentarz? Zależało mu bardzo na poniżeniu autora tematu dlatego mu dogryzł. Jeśli w regulaminie filmwebu jest napisane gdzieś, że uświadamianie ludzi jest karalne to proszę, zgłoś mój wpis "Ehh nastolatki... i to jest prowokacja." moderatorom. Ja traktuję forum jak rozrywkę, ty tutaj nabywasz życiowe doświadczenia i tematy do rozmyślań na noc. No cóż... rozewrzyj czasami poślady, taka rada na przyszłość.
Potrafię również normalnie rozmawiać z ludźmi, przepadło to niestety w 23 stronicowym spamie. Tak więc jeśli chcesz mnie ocenić jako osobę i pobawić się psychologa to poznaj wszystkie moje wypowiedzi, a nie opieraj się na trzech z brzegu o Bieberze, Pszczółce Mai i Hannie Montanie.

Z tego wszystkiego wynika, że w przepisach kulinarnych są wytykane prawa i nakazy. To żeś zaszalał.

Robhar3

A co mogę o Tobie powiedzieć... zapewne jakiś czas temu mieliśmy starcie, bo widzę, że masz świeżutkie konto. Nie napisałam wcześniej tutaj niczego co mogłoby Cię obruszyć więc dziwne, że zareagowałeś tak emocjonalnie... Z tego więc wynika, że się mścisz z multikonta;] Ładnie to tak?
Dziwne, że nazwałbyś mnie strażnikiem teksasu po jednym zdaniu. Byłoby to bardzo niedojrzałe z Twojej strony.

Dobrze, to nie była prowokacja. Autor tematu pisał na serio. Cieszysz się?

platyna_2

pewnie że to było na serio.co wieczur kładąc się spać całuję jego zdjęcie :********
platyna dziewczyna mórzyna<3

victrish

Ja co wieczór kładąc się spać myślę o ludziach, których zabiłam tego wieczoru.

platyna_2

...a soboty rezerwuje dla Jacoba <3

victrish

Dżejkop ma małego sisiora.

platyna_2

dlatego tylko w soboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

victrish

W soboty najlepsze imprezy są. Może w poniedziałki?

platyna_2

w poniedziałki udaję lezbijkę.

victrish

A we wtorki co robisz? Popisz jeszcze troszkę, może kilku użytkowników się w końcu dowie, że nie piszesz na serio.

platyna_2

dlaczego mnie nie lubisz? ;(

victrish

Bo nie dałaś mi sera.

platyna_2

bo będę z tobą szczera...wydałam na openera

victrish

a kopytka chociaz zrobilas?;>

platyna_2

nie dla ciebie dla Edzia <3

victrish

Dla mnie? Dziękuję.

EdwardCuIIen

Edziu dla ciebie wszystko co najlepsze <3

victrish

Super...

http://www.filmweb.pl/film/Saga+%22Zmierzch%22+Przed+%C5%9Awitem+-+Cz%C4%99%C5%9 B%C4%87+1-2011%20-496917/discussion/DROGIE+DZIECI+NIE+OGL%C4%84DAJCIE+TYCH+%C5%9 AMIECI+%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21% 21%21%21%21%21%21%20%21%21%21%21,1699377

To byłaby dość duża wskazówka dla Ciebie. Poświęcenie chwili uwagi na to, żeby przejrzeć wypowiedzi użytkownika. Nie było ich wiele...

victrish

Jak się okropnie dzieciom w domu nudzi widzę :) Wakacje są, na dwór raz, raz, a nie zaśmiecacie Internet:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones