Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Widzialm go zaledwie w dwroh rolach w Harrym Potterze i Zmierzchu ( W Harrym był dobry a w Zmierchu moim zdaniem doskonały) Pewnie jego "kariera" a moze poprostu popularnosc rozwinie sie jak nakreca kolejna czesc sagi Meyer, w ostatecznosci mamy 4 ksiazki wiec jesli wszystkie je nakreca to napewno bedzie bardzo polularny tylko ze bedzie sie kojazyl tylko z ta rola ( tak jak aktor grajacy Harrego Pottera)

nikitka19872

Mam nadzieję, że nie zostanie zaszufladkowany jako Edward, ale w innych rolach się wykaże i pokaże, że naprawdę jest dobrym aktorem.. Szczerzę mu tego życzę, aby nie pozostał kreatorem jednej roli..

użytkownik usunięty
pietrusia

Pokazał sie już w innych filmach kilka z nim obejrzałam i naprawdę mi sie podobały;) A jego rola W "Twilight" wydaje sie najgłośniejszą;) Właśnie dzięki niej poszerzył grono swoich fanek;P

Twilight był dla niego czymś takim, jak np. dla Johnnyego Deppa rola w serialu dla nastolatków 21 Jump Street.
Deppowi udało się uniknąc zaszufladkowania, mam nadzieję, że Robertowi też się to uda ;D
Polecam Bad Mother's Handbook do obejrzenia na youtubie niestety bez napisów, ale angielski chyba trochę umiecie ;P
Pattinson jest tam fantastyczny ;)

taCoryje

Chętnie obejrzę;)

taCoryje

prosze bardzo, tutaj macie z napisami w czesciach. co prawda sa to napisy angielskie, ale czytanie kwestii tych aktorow wiele daje :) O wiele wiecej mozna zrozumiec :)

http://pl.youtube.com/watch?v=YuxM9fhgrK0

sandy1989

Obejrzałam i nie mogę przestać się śmiać.Genialny film...
A rola Roberta: nieudolny podrywacz:D,szkoda tylko,ze te włosy zasłaniały mu twarz...Ale ten film muszę gdzieś poszukać i ściągnąć,bo to naprawdę świetna komedia i to nie ze względu na samego Roberta;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones