Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

wcale mi sie nie podoba ten pan :P nie wiem co te nastki w nim widzą ;p
mam nadzieje, ze kiedys uda mu sie pozbyc etykietki Edwarda i wtedy wykaze sie talentem,
bo teraz ciezko cokolwiek o nim powiedziec, gdyz jest znany przede wszystkich z sagi o
wampirach.

krolowa_sniegu_2

Szczerze powiedziawszy to widziałam go tylko w w Harrym Potterze( gdzie go bardzo lubiłam). Potem jednak zaczał grać w zmierzchu Sparkling vampire i jakoś go tak wtedy znielubiłam. Ale niedawno przeczytała gdzieś że bardziej mu się podobała rola Cedrica niz wampirka więc już go nawet trochę lubię xD

użytkownik usunięty
AkkarinLove

podoba mu sie bardziej bo ma już dosc xD w każdym wywiadzie widac jak sie meczy :D
no ja współczuje mu szczerze :) może jeszcze 2 czesci jakos przetrzyma :D
dla mnie to on też uroda nie grzeszy

krolowa_sniegu_2

Ja już przestałam kojarzyć go z sagą zmierzch. Uwierz że też przestaniesz gdy obejrzysz jeszcze jakieś inne filmy z jego udziałem niż tylko zmierzch.

krolowa_sniegu_2

Jeśli chodzi o jego urodę to moim zdaniem nie jest taki zły. Po prostu się ludziom "przejadł"- w końcu wszędzie go pełno.
W HP też go lubiłam, w Zmierzchu gra jak gra- co poradzić.

krolowa_sniegu_2

Oglądałam z nim kilka filmów. Moim zdaniem najlepiej zagrał w Remember Me. Szczerze powiedziawszy nigdy nie kojarzył mi się tylko z wampirem ze zmierzchu. Co do jego urody to nie jest piękny, ale nie jest też brzydki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones