Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Woda dla słoni i Twój na zawsze. Aktor drewno. Cos tam rusza gębą, oczy gdzieś biegają, macha głową. Podczas rozmowy z Brosnanem na schodach o mało nie uderzył go głową. Czasem wydaje sie, że nie wie co ma zrobić w danej scenie. Takie duże xziecko, ktore znalazło się na planie przypadkowo.
Dziewczyny. Polecam zimny okład na łono i zimny prysznic na glowę. Aktor marny. 3/10

weeman86

zgadzam się z przedmówcą!!! kołek drewniany lepiej by zagrał niż ten on aktor...

weeman86

Po filmach w których go obsadzają na przyszłe sezony widać że wypadł z pierwszej, a nawet drugiej ligi, jego kariera umrze śmiercią naturalną tak jak niejednego pseudo przystojniaczka przed nim i całej obsady Zmierzchu.
A nastoletnie furiatki w przyszłym sezonie rzucą się na następnego zniewieściałego chłopca, którego zaserwuje im Hollywood. Obstawiam na fale miłośnic Igrzysk Śmierci.
Mam młodszą siostrę która z 10 lat temu przechodziła podobne fazy i wyrosła z tego. Sama się teraz z siebie śmieje.

użytkownik usunięty
weeman86

Ja nie widziałem filmów, o których piszesz ani nawet żadnej części Sagi. O tabunach nastolatek i ich do niego stosunku nawet nie chce mi się mówić bo po co. To naturalne w ich wieku. Niemniej jednak w "Cosmopolis" był znakomity jeśli nie wręcz wybitny. A wiadomo już, że przypadł do gustu Cronenbergowi i robią kolejny film. Słowem: Pattinson nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

weeman86

Obejrzałam 11 filmów z jego udziałem i mam takie same zdanie jak Ty.

weeman86

tez uwazam że to drewniak, moglby Mroczkom buty czyścic, heh

weeman86

Cała saga Zmierzch jest jak dla mnie głupia i bezsensowna. Dlatego nie oceniam tego aktora tylko przez pryzmat Zmierzchu. Mimo to uważam, że Robert zagrał naprawdę dobrze w "Cosmopolis" i zdecydowanie zgadzam się z theflaminglis. Ma chłopak potencjał i jeśli dalej będzie tak szedł do przodu to widzę przed nim naprawdę świetlaną przyszłość :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones