Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

a panowie mniej urodziwi będą na nim wieszać psy. fajnie zagrał w "Zmierzchu".

ola1305

POpieram ^^.
Na Forum zmierzchu, zresztą zauważyłam, że tutaj też zaczynają pisać...
Posty typu" robi miny jakby miał się zesrać" albo "film dla samotnych nastolatek" xD
Żałosne ;).
No, ale co poradzić...
Zazdrośni są, bo urodą to raczej pochwalić się nie mogą.
A Robert ;) jego uroda mówi sama za siebie! Jest fascynujący, przystojny i ma to coś w sobie ^^. Przynajmniej dla mnie :*

ola1305

Zgadzam się! Robert świetnie zagrał w filmie "Zmierzch" .

Magda___lena

Filmu nie oglądałam więc się wypowiedzieć nie mogę i nie będę. Mam tylko pytanie - jak można było skrzywdzić tego chłopaka tą okropną fryzurą w "Zmierzchu"? Jest tragiczna, za długie kłaki zaczesane do góry i do tyłu. Z boku wygląda jeszcze gorzej, wystarczy popatrzeć na zdęcia.

Melatonina

Właśnie w tych długich włosach wyglądał zarąbiście, szkoda że obciął, wolałam go w tamtych ;) ale ogólnie przystojniak jak sie patrzy, czemu w Polsce takich nie ma ;(

ola1305

Sa sa trzeba tylko dobrze poszukac:))I błagam Was nie popadajmy w jakas obseje...owszem aktor jest niczego sobie- ale prawde mowiac zadajcie sobie pytanie i szczerze odpowiedzcie czy przed rola w Twilight "podobal sie Wam tak bardzo"? Czy w ogole brałyscie go pod uwage?:))Sadze ze nie....90% "fanek" patrzy na Roberta przez pryzmat jego roli Edwarda...i jestem coraz to bardziej przekonanana ze bedzie to dla niego na dluzsza mete krzywdzace bo zostanie zaszufladkowany i gdy bedzie mu dane otrzymac jakas inna role-juz nie przystojnego wampira a jakas taka bardziej przyziemna nie bedzie juz tak zachwycal...
Ja osobiscie tego aktora lubie - bardzo sie ucieszylam gdy obsadzili go w roli Edwarda bo bylam ciekawa jak sobie poradzi.Obejrzwszy inne filmy z jego udzialem bylam pelna nadzieji ze bedzie super i po dluzszych przemysleniach nie zawiodlam sie....zagral ok:)))Wiedzialam o "jego" istnieniu juz duzo wczesniej..a np moja kolezanka chodzi i zachwyca sie Pattisonem-"gdzie on sie wczesniej ukrywal"- chyba tego nie trzeba komentowac:))

Lianna

Ja też już go wcześniej znałam z Harrego i Vanity fair i już wtedy zwrócił moją uwagę swoją urodą, a gdy go obsadzili w Zmierzchu byłam zachwycona i wg mnie bardzo dobrze poradził sobie z rolą i jako wampir jeszcze bardziej mi się podoba, ale to nie jest spowodowane zmianą wyglądu bo przecież się nie zmienił, tylko o grę mi tu chodzi.

ola1305

Sądze że na filmwebie oceniamy to jakim kto jest aktorem! A tu widzę już tylko odpowiedzie ślepo zapatrzonych w niego panienek. W Zmierzchu był niezły ale reszta... Chlopak ma tak wysoką ocenę tylko dlatego że dobrze wygląda (co jest w sumie prawdą)apeluje o wystawianie ocen za dorobek a nie za to jak ktoś wygląda!

ola1305

Nie znam sie, moim zdanie też zagrał nieźle. Ale to jak zatknął sobie usta w klasie, jak weszła Bella, było troszke sztuczne. Bez obrazy dla nikogo. Reszta ok. Dobrze wygląda, fajnie śpiewa.

ola1305

ja nie jestem panem, a jednak uważam, że nie jest wcale taki urodziwy:/ jest wielu przystojniejszych od niego aktorów. zresztą to zdjęcie co jest tu jest paskudne :/
btw jakąś taką wychodzoną twarz ma, ale to tylko moje zdanie

ola1305

Popieram, Popieram, Popieram!!! 3 razy tak dla tego pana! Ma w sobie to COŚ!

ola1305

Pozatym zauwazmy jedno- Robert w Harrym Poterze byl jeszcze nastolatkiem:))Mial o ile sie nie myle 18 lat - teraz ma 22- czyli zmeznial , dorosl i stal sie mezczyzna- co idzie za tym ze wyrobil sie i poprostu jest przystojny--- z tym ze jego uroda nie jest oklepana i nie zachwycaja sie nim WSZYSTKIE Panie:)Ja osobiscie wole takich mezczyzn bo Ci ktorzy sa uwazani za PIEKNYCH przez 99% osobniczek plci pieknej....staja sie dla mnie nudni-No pomyslcie czy idelay nie sa nudne?;)))Pozdrawiam

Lianna

nie jest oklepana , ogolnie cały jest nietypowy.Zmienili ava , ale na tamtym bardziej byl ,,patinsonowy''

Lianna

popieram :) właśnie to mi się w nim podoba :) gdyby podzielić go całego na kawałki: oczy, usta, uszy, nos itd. itp., to nic szczególnego... ale złączone w całość dają kogoś szczególnego, o nietypowej urodzie :) jest jedyny w swym rodzaju i to jest właśnie to! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones