Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

powinni zmienić tą fotkę bo wyszedł na niej koszmarnie ! nic dziwnego że ludzie oceniają go jako paszczura bo po tej fotce nic innego nie można powiedzieć a w HP wyszedł odlotowo!

paula92h

NO właśnie!wyszedł okropnie na tej fotce!bleeee:(:(:(!!!!!!widzia łam jego inne fotki i jest on bardzo przystojny!a tutaj-tragedia!!!!!!!

paula92h

a ja własnie chcialam załozyc temacik z prośbą o zmienienie zdjęcia ,bo to sie zbrzydło chyba wszystkim i jest przede wszystkim wstrętne :/

paula92h

a ja własnie chcialam załozyc temacik z prośbą o zmienienie zdjęcia ,bo to sie zbrzydło chyba wszystkim i jest przede wszystkim wstrętne :/

paula92h

a ja własnie chcialam załozyc temacik z prośbą o zmienienie zdjęcia ,bo to sie zbrzydło chyba wszystkim i jest przede wszystkim wstrętne :/

paula92h

Tak, zdecydowanie . . . (:
w HP był boski !

paula92h

Ja tez musze dolaczyc sie do prosby.
Błagaaam! Zmiencie tę fotke na litos Boską! Tyle jest fantastycznych zdjec Roberta a widnieje tu jakas chała :( Jak widzialam go w HP to bylam zakochana xD az żaluje ze nie zobacze go nostepnej czesci ;) Ale blagamm! Zrobcie mi ta przyjemnasc i zmiencie ta fote.
Z gory dzieki :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones