Robert RodriguezI

Robert Anthony Rodriguez

7,2
5 296 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Robert Rodriguez
mart89

Po czym wnioskujesz?

bafomet

Też mnie to ciekawi...

bafomet

tak samo zryty łeb

mart89

Świetna argumentacja. Brawa. Też jestem fanem Tarantino, ale Rodriguez, chociaż często razem pracują i czerpią od siebie raczej przekracza 3/10, chociaż i mnie specjalnie nie zachwyca.

użytkownik usunięty
mart89

Sin city, Desperado i nowelka do 4. pokoi było OK, ale reszta to o kand dupy potłuc.

co to jest kand dupy?

Cililing

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kand

Więc może chodzi o kand z dupy

albo dupę z kandu?

kto wie...

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

greta_83

A od kiedy słowo ''Dupa'' to jest wulgarne słowo? Jeśli mogę się wtrącić?
On wcale go nie obraża tylko pokazuje poprawną pisownię a to chyba nic złego :)

mart89

ja w jednakowym stopniu lubie ich obu, często pracują razem ale każdy z nich ma też własne bardzo dobre filmy na koncie :]

mart89

Jest takie stare polskie przysłowie:"Lepiej być przydupasem Tarantino,niż czyścić z kału prześcieradła w hospicjum".

llama77

you made my day :D

mart89

nie "w temacie", tylko "na temat"...
to tak na przyszłość

mart89

Kumpel znaczy przydupas? Codziennie uczę się czegoś nowego.

mart89

Przyjaciele pracujący razem-Tarantino pomaga czasem przyjacielowi,w uzyskaniu odpowiednich efektów,w filmach-jak w urodzonych mordercach.

mart89

sam jesteś przydupas, Tarantino może i robi lepsze dialogi, buduję napięcie, ale do scen akcji w wykonaniu Rodrigueza sporo mu brakuje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones