Robert Więckiewicz

8,2
82 801 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Więckiewicz

Zagrał genialnie w ,,Vinci'' ja uważam, że to bardzo dobry aktor, ale troche niedoceniany.

Pawuloniasty

też tak uważam ;)
jest naprawdę fajnym aktorem; charakterystycznym.
we 'francuskim numerze' jego postać podobała mi się najbardziej z całego filmu :)))

Tigercub

Wydaje mi się, że mało kto zwraca uwagę na jego charyzmę i sposób mówienia, czy gestykulację, a to mój ulubiony aktor! Najbardziej za "Vinci", "Odwróconych"...

Pawuloniasty

Aktor nawet z niego nie jest taki zły również polubiłam go po Vinci i Odwróconych a kiedyś nie znosiłam go jak np. B. Szyca i A. Chyrę:P teraz to jeden z moich ulubionych aktorów ale co do tamtych dwóch zdania nie zmieniłam i nie zmienię pozdr.;)

Pawuloniasty

rola w Vinci genialna, "Ciało" świetna, Odwróceni super, jest to jeden z moich ulubionych aktorów,

Pawuloniasty

Niedoceniany?? A kto wygrał nagrodę na ostatnim festiwalu w Gdyni dla najlepszego aktora? Niewątpliwie Więckiewicz pnie się w górę i może zagrać wiele świetnych ról.

Pawuloniasty

Rola w Vinci ok, ale rola w Świadku Koronnym była na miare Oscara... I kolejny talent zostanie zapewne zmarnowany,dlatego że urodził sie w Polsce...

barnaba

Zdecydowanie Robert najlepszym aktorem w Polsce. Rola w "Vinci" po prostu cudowna te mimiki twarzy, gestykulacje, glos mlodzi aktorzy powinni sie uczyc od pana Roberta. Kapitalnie zagral w serialu "Odwroceni" i oczywiscie "Swiadek koronny" co bez niego ten film nie istnieje.

1. Robert Wieckiewicz.
2. Szymon Bobrowski.

Taka kolejnosc jest sluszna. Mozemy podziekowac panu Robertowi ze mamy wrescie w Polsce porzadnego aktora. Pozdrawiam.

Pawuloniasty

Też uważam że jest dobrym aktorem, jest mało znany ale da się zauważyć że gra w coraz "lepszych" filmach. Myślę że jeszcze odniesie sławę, poprostu narazie na nią pracuje :) nie chce chyba być jedną tych 5 minutowych gwiazd. Bardzo go lubię za rolę w "Świadku koronnym" "Vinci"

Andzia_15

zgadzam się z Wami, zgadzam i popieram :0 bardzo dobry aktor. Jeden z lepszych w Polsce. Jego rola w Vinci była doskonała. Co do Swiadka koronnego to mi osobiście ten film za brdzo nie przypadł do gustu ale pan Więckiewicz zagrał wyśmienicie :) i jak dla mnie to ocalił ten film >.<

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones