Robin Shou

Wan Por Shou

7,1
1 633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Shou

Szkoda mi go bo po Mortal Kombat czy Wielki Biały Ninja mógł stać się tak popularny jak Jet Li czy Jackie Chan. Niestety od lat nie gra nawet drugoplanowych ról...

KaeM_4

Ale jest jescze plan Mortal Kombata na ten rok ale czy wezmą się za niego i czy obsada będzie taka sama ale ja bym wolał żeby była bo liu kang grany przez kogoś innego to nie to samo np jackie chan w roli liu kanga by jakoś przeszedł ale to nie to samo by było

Dragonusor144

Niby ma być nowy Mortal kombat:
http://naekranie.pl/aktualnosci/mortal-kombat-bedzie-nowy-kinowy-film-734154

Fajny opis ciekawostek z Mortala z 1995
http://naekranie.pl/artykuly/mortal-kombat-dobry-film-oparty-na-grze

użytkownik usunięty
KaeM_4

Za dużo darł japę jako Liu Kang.

Bruce Lee jeszcze więcej się darł i jest legendą

użytkownik usunięty
KaeM_4

Nie znoszę czegoś takiego. Walki z Reptile'm nie da się oglądać.

Pitolisz, ona była najlepsza zaraz po Scorpion Vs Jhony

użytkownik usunięty
MaXXi

też uważam, że ta walka była najlepsza właśnie... ale, co tu dużo mówić - wszystkie walki były sztuczne, nie tyle grane i udawane (bo to oczywiste, przecież nie będą się na serio bić) co zwyczajnie sztuczne :) No ale MK to klasyk, muzyka z tego filmu to klasyk. Dwójkę przemilczę... tam nie ma nic godnego uwagi... co do Robina Shou to wydaje mi się, że jemu zwyczajnie brakowało umiejętności, szybkości. Wpasował się w koncept MK, ale nie mógł zaistnieć w czymś lepszym

Musiałby takie być, bo musiały przypominać te z gry. Aktorzy nawet charakterystyczne ciosy naśladowali. Jedyną osobą jaka się nie sprawdziła była chyba tylko ta grająca Sonję. Jej ruchy i machanie łapami były po prostu żenujące. Wszystkie inne walki były świetne.

MaXXi

Jedno zdanie i już cię lubię :) Johnny vs Goro z brązowym medalem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones