Robin WrightV

Robin Virginia Gayle Wright

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/5216/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":27585,"rate":8.111074859525104,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/5216/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":103,"rate":7.640776699029126,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyserka"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/5216/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":68,"rate":8.602941176470589,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/5216/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":39,"rate":8.794871794871796,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/5216/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":8,"rate":7.5,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/5216/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":3,"rate":7.333333333333333,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}}]
8,1
27 585 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Wright
 • Krótkie włosy dodają jej charakteru i idealnie pasują do roli w House of Cards. Z długimi włosami
  wygląda jak jedna z wielu. W krótkich włosach jest jedyna w swoim rodzaju. Piękna, z klasą.

 • Mikasa08 zgadzam się!!!

 • justa_pol Ja również

 • Mikasa08 charakteru? nic podobnego, to typowe zagranie. Silna, wyrachowana bitch zwykle stara się kopiować męskie cechy. Mało oryginalne, bo obecnie większość starszych kobiet ścina włosy. Mi się to nie podoba.

 • clavier Dziwne określenie 'kopiować męski cechy'. Czy dojrzała samoświadoma kobieta nie może mieć po prostu cech przypisywanych mężczyznom bez bycia oskarżaną o chęć udawania faceta? Czy kobiety muszą być słodkie, subtelne itd., czyli 'kobiece'?
  Sądzę, że właśnie tą fryzurą Robin Wright chce pokazać, że z dziewczęcością nie ma już za dużo wspólnego i chce zwrócić uwagę na na elegancję.

 • n4n4 Skąd, wcale nie muszą być słodkie i myśleć tylko o lakierze do paznokci. Przeciwnie, mają przecież mózgi, wiedzę i doświadczenie życiowe wcale nie gorsze niż faceci.
  Ale krótkie fryzury są wpisane w wiek, jak jakieś oczepiny. Rozejrzyj się i poobserwuj. Zaś typowa elegancja musi być koniecznie chuda, chłodna i krótko ostrzyżona. Ja jednak wolę różnorodność.

 • clavier Ach, chyba, że w ten sposób. Masz dużo racji odnośnie kanonu elegancji, chociaż zazwyczaj te krótkie fryzury nadchodzące z wiekiem wynikają ze zmniejszonego zainteresowania wyglądem.

 • n4n4 coż co do fryzur, ja na przykład wolę włosy krótsze, np takie do ramion czy jeszcze krótsze. Te jakie ma obecnie Robin Wright też mi się podobają, ale wielu nie pasują tak włosy, ona jednak wygląda w nich niesamowicie :D

 • clavier A ja się z Tobą zgadzam. Są aktorki którym krótkie włosy pasują bardziej niż długie - Michelle Williams, Halle Berry. Ale akurat jej ta fryzura dodała lat i właśnie podkreśliła ostre rysy twarzy.

 • Mikasa08 racja!

 • Mikasa08 Zgadzam się :D ona jest tym typem, gdzie lepiej jej w krótkich ; D :)

 • Mikasa08 Ja również się zgadzam. Robin jest jedną z nielicznych kobiet, które moim zdaniem lepiej wyglądają w krótkich włosach, niż w długich.

 • Mikasa08 Tak jest!

 • Mikasa08 A ja jestem zupełnie odmiennego zdania. Zawsze kojarzyłam Ją jako piękną blondynkę z długimi włosami i gdy nagle zobaczyłam Ją w "House of Cards" czar prysł! Strasznie zaczęła mi przypominać męską Ellen DeGeners albo naszą Panią Prezydentową Agatę Dudę. Dodatkowo ta fryzura dodała Jej lat i strasznie podkreśliła ostre rysy twarzy (których wcześniej nie dostrzegałam). Całe szczęście że wróciła do długich włosów.