Roman PolańskiI

Raymond Roman Thierry Liebling

8,3
14 757 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Roman Polański

Zastanawia mnie w jaki sposób generowana jest lista pięciu filmów (wraz z plakatem), która umieszczona jest poniżej biografii
każdego człowieka filmu. W przypadku Romana Polańskiego aż prosi się o dokonanie zmiany w tej liście, która utworzona
została na pewno według jego dorobku aktorskiego. Myślę jednak, że Polański słynie bardziej jako reżyser niż aktor. Według
mnie powinny tam widnieć najsłynniejsze filmy Romka. Proponuję: "Dziecko Rosemary", "Chinatown", "Pianista", "Nóż w
wodzie" i "Wstręt" lub "Lokator".

Donnie_D_

Też się zastanawiam. Trochę gryzie mnie fakt że zamiast np. właśnie Rosemary's Baby pojawiają się Godziny Szczytu...

Donnie_D_

hehe, dokładnie właśnie taki wątek chciałem założyć :)

Donnie_D_

Najlepsze, ze umieszczono tam "Uśmiech zębiczny". Jest to dwuminutowa etiuda widziana przez tysiąc osób, a pominięto "Pianistę", obejrzanego przez 290 tysięcy ludzi.

użytkownik usunięty
kokosowedropsy

Dokładnie. "znany z" powinno zawierać filmy z których Polański RZECZYWIŚCIE JEST ZNANY, a nie jego studenckie etiudy, których prawie nikt nie widział.

Donnie_D_

Znany z tego, że PEDOFIL.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones