Roman PolańskiI

Raymond Roman Thierry Liebling

8,3
14 682 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Roman Polański
SzymonS1

nóż w wodzie. kultowy

SzymonS1

Gdybym miał wymieniać wszystkie dobre, bardzo dobre i kultowe filmy Romana Polańskiego to by mi to z pewnością zajęło kilkanaście minut.

SzymonS1

U mnie w granicach 5-6 miejsca. Niewątpliwie genialny obraz.

Troublesome

A które uważasz za najlepsze? Właściwie wielu jego filmów jeszcze nie widziałem zabieram się wkrótce do Lokatora ..

SzymonS1

Wspomniany Lokator jako najlepszy, a dalej losowo Chinatown, Dziecko Rosemary, Wstręt, Nieustraszeni pogromcy wampirów, Tess, Śmierć i dziewczyna czy też owe Gorzkie gody. W sumie można wypisać większość filmów Romana, bo raz - jestem fanem, a dwa - prezentuje naprawdę wysoki poziom od dziesięcioleci. Pozostaje się cieszyć, że nie zszedł ze sceny i tworzy nadal.

SzymonS1

Chociaż lubię ten film, nie uważam jednak za najlepszy, ale tym bardziej można się cieszyć, bo następny film pana Romana to będzie znów thriller erotyczny - "Wenus w futrze" (2013).

przemyslav07

Z tego co widzę to Wenus w futrze to ma być również komedia ... oprócz tego E.Seigner już nie będzie przyciągać do ekranu tak jak kiedyś, ale zobaczymy ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones