Roman PolańskiI

Raymond Roman Thierry Liebling

8,3
14 757 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Roman Polański

Sto lat panie Polański i życzę kolejnych świetnych filmów :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
barry4500

Aleś ty dowciapny ^^

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
barry4500

Gdyby miał zgwałcić te 'twoje' 50 ofiar, to już by to zrobił. Skończcie w końcu te brednie o Romku pedofilu, bo to już się robi nudne i głupie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
barry4500

To co stało się 30 lat temu wie tylko Roman i Samara. Czasu nie można cofnąć. Zauważ, że Polański ma dwoje dzieci.

PS. w/w pan miał trudne życie, więc niech nie ogarnia was taka znieczulica wobec niego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
barry4500

Przecież ten facet ma od 20 lat żonę i dwójkę nastoletnich dzieci, poprzednią będącą 9 w dziewiątym miesiącu ciąży zamordowali mu psychole. Popełnił przestępstwo, do którego się przyznał i był gotów odbyć karę, gdyby nie nieuczciwy sędzią. Odpokutował już swoje winy. Dajmy mu już proszę spokój na starość!

barry4500

Dlaczego? Ja oceniając ludzi filmu (aktorów, reżyserów, producentów) nie łącze ich życia prywatnego z zawodowym. Składając mu sto lat, życzyłem mu dobrych filmów, a nie krzywdzenia dzieci.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
barry4500

Lubisz pisać o ruchaniu dzieci,co?Staje ci od tego?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
barry4500

Nie musisz tego kamuflować kiepskiej jakości żartem,na poziomie osiedlowego trzepaka.Widać że lubisz temat dzieci.Tylko ty tutaj z taką lekkością piszesz o "ruchaniu dzieci" , "spuszczaniu się ministrantom na twarz" i o "dzieciach do dymania".Formułujesz swoje myśli jak człowiek mający fantazje na ten temat.Nawet twój avatar ma na celu przyciąganie wzroku dziecka.Facet,kim ty jesteś???

użytkownik usunięty
bartekM1559

Ja życzę mu 200 :D

A ja mu życzę wszystkiego najmłodszego. :D To bardziej pasuje ^^

bartekM1559

*Ignoruje głupi, powtarzający się hejt*
Tak jest, 100 lat i kolejnych dobrych filmów, poczynając od Sprawy Dreyfussa, na którą już niecierpliwie czekam! :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones