Romola Garai 

Romola Sadie Garai

7,3
3 909 ocen gry aktorskiej
Romola Garai
Romola Garai urodziła się w Anglii 1 lipca 1982. Wychowywała się w Hong Kongu i Singapurze, ale kiedy miała 8 lat powróciła do ojczyzny. Nigdy nie mogła wyobrazić sobie siebie samej jako aktorki, widziała się raczej jako pisarka. Romola uczęszczała na uniwersytet w Londynie, kiedy to na jednych z zajęć aktorskich została zauważona przez agenta od castingów. Dzięki temu otrzymała małe role Daniel Deronda w filmie "The Last of the Blonde Bombshella" Jednak dopiero występ w filmie "I Capture the Castle" zadecydował, że postanowiła porzucić uniwersytet i zająć się aktorstwem. Od tamtego czasu widzowie mogli ją oglądać w "Nicholas Nickleby" oraz w drugiej części "Dirty Dancing - Havana Nights"
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 6 sierpnia 1982

miejsce urodzenia: Hongkong, Wielka Brytania, (obecnie Chiny)

wzrost: 174 cm

mąż Sam Hoare (od 2014), 2 dzieci
Ma trójkę rodzeństwa: brata Ralpha i dwie siostry (Rosie i Roxy).
Starała się o rolę Elizabeth Bennett w filmie "Duma i uprzedzenie", jednak ostatecznie angaż otrzymała Keira Knightley.
Ubiegała się o rolę Valentiny w filmie "Parnassus". Ostatecznie angaż otrzymała Lily Cole.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W każdej scenie w której jej postać gra tę postać CZUĆ,czy to jest scena z okazywaniem emocji,czy też przy chwilowej skrytości uczuć-można je bez problemu odgadnąć,a to jest rzadkie nawet u najlepszych aktorek!

Świetna w roli Emmy Woodhouse. Sprawdziła sie w tej roli . Lepsza od pozostałych aktorek które wcieliły się w rolę Emmy ! Polecam serial Emma z jej udziałem ... :)

To czyni z niej miłą w odbiorze :)

Dirty Dancing 2 (niepotrzebnie marnowała swój talent w tym filmie), The other man, Amazing Grace i daję jej zasłużone 10/10. Dziwię się, że tak świetne aktorki jak ona są tak mało popularne, ale może to i lepiej - zamiast grywać w hollywoodzkich gniotach, zachowa się dla kina kameralnego.

Filmografia dosyć bogata, a czy ktoś obeznany może napisać w jakich filmach grała główną rolę, lub chociaż pojawiła się w fabule na dłużej niż 15 minut? Z góry dziękuję.