Ronaldinho Gaúcho

Ronaldo de Assis Moreira Junior

5,4
90 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ronaldinho Gaúcho

Nie lubię go.

użytkownik usunięty

Obok Beckhama jest drugim znienawidzonym przezemnie oiłkarzem.

Głupi jesteś. Beckham to rozumiem ale jak ten Ronaldinho gra, jaka technika...

Chelsea_Fan

nie rozumiem, podaj argument, dlaczego nienawidzisz go?? on nie zdradzil klubu tak jak becham czy figo

Rudolf_2

Bekcham zdradzil klub??? niby jak ??? haha on przeszedl z jednej ligi do calkiem innej wiec jaka tu zdrada ?? to samo mozna powiedziec ze Ronaldinho zdradzil PSG przechodzac do Barcy... a Figo to judasz i ciota :D

fan_Brada_Pitta

masz racje, ponioslo mnie. Ronaldinho to wielki pilkarz i czlowiek, jezeli ktos pisze ze go nienawidzi (nie majac powodu) to po prostu zadrosc

użytkownik usunięty
Rudolf_2

Widzę, że mój komentarz zrobił furorę na tym forum. Niestety zapomniałem o nim, a kiedy go pisałem byłem w naszym kochanym wojsku, a do wyjścia do cywila miałem około 130 dni. Widzę, że nie można nawet kulturalnie wypowiedzieć swojego zdania, bo już zaczynają wyzywać człowieka od głupków. Przepraszam, czy obraziłem Ronaldinho, wyzwałem go ? Napisałem tylko, że go nie lubię. To jest właśnie natura ludzka, zgnoić innego człowieka tylko za to, że wypowiedział swoje zdanie.

Nie. Niestety nie mogę podać swoich argumentów, dlaczego go nie lubię. Cóż z tego że jest świetnie wyszkolony technicznie, świetnie drybluje, świetnie się kiwa i strzela gole. Cóż z tego, że jestem kibicem Barcelony od 1992 roku kiedy gwiazdami klubu byli choćby Bakero, Stoiczkow, Romario, czy Koeman. Denerwuje mnie jego zachowanie na boisku. Stroi takie głupie miny, że się w pale nie mieści, Bóg wie czy on się śmieje, czy nie. A jak ktoś go broń Boże lekko kopnie (lub sfauluje) to idzie z płaczem do sędziego i mu się skarży. Jak jest panienka, to po co wybierał ten sport.

A tak pozatym jest najbardziej komercyjnym piłkarzem obok Beckhama. To taki sprzedawczyk, gdyż co trochę można go oglądać w reklamach.

użytkownik usunięty
Chelsea_Fan

Uważaj fanie Chelsea co piszesz, jak piszesz i do kogo piszesz. Mogę Cię za to podać do sądu, za publiczne obrażanie mojej osoby. Nie chodzi mi o technikę Ronaldinho, lecz jego dziecinne zachowanie na boisku, oraz to że występuje zbyt często w reklamach.

Oczywiście człowiek nie może wypowiedzieć swojego zdania, ponieważ zaraz zaczynają go nazywać, że jest głupi. To jest parszywa natura ludzka. Wyniszczać, zabijać, wbijać nóż w plecy, zamiast być miłym dla drugiego człowieka. Gdyby to był XVIII wiek, to byś dostał w pysk rękawiczką i bym Cię bez wahania zastrzelił na pojedynku.

Po czym wywnioskowałeś że jestem głupi ? Po tym, że mam IQ wynoszące prawie 140, czy po tym że bardzo dużo czytam książek ? Nie znasz mnie, więc nie pisz takich głupot.

Żegnam.

Stawiac Ronaldinho obok Bechama?! O nie, nie, nie! Becham owszem jeden wielki wypicowany lalus, ale Ronaldinho?! Nigdy w zyciu! Po nim widac, ze kocha to co robi, ze to jest jego pasja zyciowa. I przynajmniej odnosi sukcesy w przeciwienstwie do innych!

Cziki

Z Bechamem to troche przesadzacie,potrafi dobrze grać,choć przyznaje przesadnie dba o wygląd.Nie można ich też porownywać grają w końcu zupełnie inny rodzaj piłki co wcale nie znaczy ,że ktoryś jest gorszy.

Reeven

Buahaha, oczywiście że gorszy jest Beckham , bo to przereklamowany pipol . Był dobry , ale się skończył ( i bardzo dobrze )

Moim zdaniem Ronaldinho poprostu nie da się nie lubieć jeżeli nawet nie za samą grę i bajeczną technikę to za tą jego naturalność i zawsze świetny nastrój.

zgadzam się... tez go nie lubie dla mnie THe BEST JEST ZINEDINE ZIDANE ... WCBarcelona... The Best Is Real Madrid. Wkurzaja mnie tacy co go uwielbiaja od niedawna. Beckhama tez wszyscy uwielbiali ale pojawil sie chlopak-koń który teraz bedzie przez wszystkich lubiany a jak nie wyjdzie mu karny to sie przezuca na jakiegos innego gwiazdora by ponosic pare miesiecy jego nazwisko ze jest sie cool i poczekac tylko az cos schrzani i kolejna gwiazdka... :/

Sined

Gdybym miał jeszcze raz się urodzić i wybrać miejsce zamieszkania pod względem piłkarskim- wybrałbym BARCELONĘ. Od zawsze ją lubiłem- jak był w dołku i jak teraz jest na szczycie. Mój ulubiony klub (pamiętam czasy, kiedy grali w niej jeszcze Kluivert, Rivaldo, Figo). Ale teraz to już po prostu jest bosko- jeden z moich ulubionych trenerów- F. Riijkard, Ronaldinho (człowiek, którego gdy oglądam od razu robi mi się lepiej na duszy). Nie jest on taki napompowany, jak większośc piłkarzy (tutaj symbol piłkarskich pedałów to cała reprezentacja WŁOCH z Sz.P. Maldinim, Inzaghim i Tottim na czele). Real?! To przereklamowane laleczki, które nie reprezentują sobą żadnej gry zespołowej, ŻADNEJ!! Pozdrawiam wszystkich fanów Barcy i pięknego futbolu i zapraszam do mnie na blog:)

orson

Ronaldinho ? Świetny bez wątpienia. Techniczny geniusz.

Ale Włochów obrażac nie dam. Zamknąc jadaczki i spojrzec na piłkarzy z naszej , a raczej waszej (bo moja ona nigdy nie była, nie jest i nie będzie) reprezentacji. Włosi są wytrzymali i maja farta.
Wolałabym się przespac z takim włoskim 'pedałem' - niz takim polskim pseudo macho jak mój przedmówca. Miernoto!

Alessandro Nesta to mój idol - obrońca nr 1 i do tego
....
boski jest i basta !

MADLEN

hehe i tak Kiełbasa jest najlepszy:)

Legia rules

MADLEN

taka prawda, wychwalajcie sobie Dinho ile chcecie, ale od Nesty i Włochów wara!!

użytkownik usunięty

Ale macie problemy! Ja w ogóle nie lubię piłki nożnej.

Ale masz problem! To po co się udzielasz?

Ciagle ci Włosi - gdyby nasz reprezentacja i nasze kluby odnosiły chociaż w połowie takie sukcesy jak te 'pedały' to wszyscy za przeproszeniem robili by pod siebie. Nie tylko zresztą Polaków to dotyczy.
Phi! Nasi nawet w ME nie zagrali i pewnie z Niemiec wyjadą po spotkaniach grupowych. Także ja bym była ostrożna w ocenie innych reprezentacji, bo pochodze z kraju, gdzie piłka jest na śmieszym poziomie, natomist występy hooligansów na bardzo wysokim.


A i jeszcze jedno - żenujący jest dla mnie Real Madryt z tą plejada gwiazd, której wiecznie się nic nie udaje :) To by było na tyle :D

MADLEN

jakaś aluzja do mnie???
jeśli uważasz, że Realowi nic się nie udaje, to albo nie znasz sie na piłce albo interesujesz się nią od 2 lat :/. I pewnie robisz pod siebie jak widzisz Ronaldinho.

Do mojej przedmówczyni: wolałabyś się przespać z jednym z nich niż z naszej reprezentacji. A kto tu mówi o takich sprawach?! Ja mówię o futbolu. Nie podoba mi się ich styl gry. Tylko włosi tak haniebnie przegrywają- widzieliście "wyczyny" juventusu w dwumeczu z arsenalem, albo kiedyś widziałem, jak przesławny i przewspaniały Totti napluł drugiemu zawodnikowi prosto w twarz. I to ma być poziom?? Zawsze będę wolał Polską reprezentację, ponieważ jestem Polakiem, a nie zniewieściałym włochem. Przestańcie w końcu patrzeć na piłkę nożną, jak na pokaz mody. Dla mnie najbardziej liczy się technika, ciekawa gra, która MUSI iść w parze z FAIR PLAY!! Włochów natomiast będę nienawidził do końca życia (na drugim miejscu są czesi- aż dziw bierze, że taki piłkarz jak NEDVED gra z tymi przymułami). Mam nadzieję, że włosi odpadną jak najszybciej, a Polska wyjdzie chociaż z grupy.

do ronaldinho nic nie mam. ale denerwuje mnie uwarzanie barcy za najlepszy klub swiata. przeceiz barca bez ronaldinho nie istanieje. widac to bylo w meczach przed gra z milane kiedy terener dawal mu odpoczac, barca wtedy w 4 meczach nie wygrala, ba nie strzelila gola. to o czyms swiadczy. barca to nie zespol, to ronaldinho. jak grali z milanem to kazda kontra byla przez ronaldinho. iniesta mial dobra okazje zeby pociagnac gre na bramke przeciwnika (wychodziliz kontra), barca atakowala 3 na 2 a iniesta mial przed soba wolne miejsce zeby pojsc na bramkarza ale nie pilka musiala isc do ronaldinho, bo oni (inni zawodnicy barcy) albo nie umieja zagrac bez ronaldinho albo sie boja ze zaraz ich trener zjedzie ze nie podal ronniemu.

Bloodmaster

Kurcze ludzie.... Jeden madrzejszy od drugiego. Jedni się znają inni mniej. To czy ktoś interesuje sie piłka 2 lata czy 10 o niczym nie świadczy. Głyupota jest nienawidzic jakies reprezentacji. Co top znaczy ludzie nienawidziec? I za co przepraszam. Mozna nie lubic, nie kibicowac jakies drużynie.
Przyznac trzeba że Real - kiedys klub odnoszacy sukcesy dzis daje załosne popisy i dowód na to, ze grupka megagwiazd piłki umieszczonych w jednym teamie nie jest gwarantem sukcesu. Bo Real z Beckhamami, Raulami, Zidanami itd.. za wiele nie osiagnał (w formie w jakiej znajduje sie obecnie). Nie będe się rozwodzic. Wystarczy spojrzec na wynki z ostatnich 2 lat.
I nie robie pod siebie widzac Ronaldinho, bo nie jestem ani zagorzałym kibicem Barcy, ani repr. Brazylii ani samego R. ale jestem pełna podziwu dla jego umiejętności.
Włosi są skuteczni. Czesi grają 'lekka' piłke. Nie wiem o co ci chodzi. Nedved jest skazany na Czeską reprezentacje, bo jest Czechem! Dżizys.
O tym spaniu to takie nawiazanie do tych pedałów było. Tez jakos nie zwiazanych z futbolem.
Żegnam

MADLEN

Lordzie Bartku jesteś supppppeeeeerrrrrrrr !!! Wreście ktoś kto go nie lubi!!! Ja go wręcz nie cierpie. I nie mam zamiaru się z tego tłumaczyć. Nie muwie że źle gra bo jest dobrym piłkarzem, ale gdy widze tą jego morde na boisku to nie chce mi się meczu oglądać. Tak więc w finale ARSENAL Do BOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Lily

Arsenal do boju tak jest ;)
Ronaldinho jest krzyżówka konia z człowiekiem, dlatego ma taka kondychę - cytat z mojego ojca. Moze coś w tym jest.

MADLEN

iiiiiihhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa aaa :D:D:D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones