Ronaldinho Gaúcho

Ronaldo de Assis Moreira Junior

5,4
90 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ronaldinho Gaúcho

Ronaldinho Gaucho to obecnie najlepszy technik na świecie... W tym elemencie gry nie ma sobie równych...

michaleczek7

jest wielu lepszych....tylko ze oni nie graja w noge, przynajmniej nie zawdodowo....sam znam dwoch.....technikami to oni sa swietnymi i przez to za duzo graja sami i uzywaja za duzo sztuczek technicznych

michaleczek7

ale ronaldinho jest najlepiej grajacym technikiem

Bloodmaster

Nie zgodzę się z tym,że jest od niego wielu lepszych techników... Na technikę składa się bardzo dużo elementów i Ronaldinho wykonuje je najlepiej na świecie... Jak już powiedziałem nie tylko triki składają się na technikę...

michaleczek7

masz racje na technike nie sklada sie wiele rzeczy nie tylko triki, ale tez przyjecia pilki, stale fragmenty gry itp. a ja znam osoba ktora robi to lepiej niz ronaldinho. strzela bramki niemal z kazdej pozycji. ale niestety nie gra w noge bo ma pewien problem, a szkoda bo to bylby zapewne polski ronaldino ktory gralby w czolowym europejskim klubie.

Bloodmaster

tak i co jeszcze powiesz, czy ty w ogóle masz pojęcie na jakim poziomie gra Ronaldinho jak jest w formie. Cała druzyna Chelsea w tamtym sezonie nie mogła go powstrzymać a ty myslisz że z jakimś nie grającym nawet nigdy zawodowo w piłke by sobie oni nie poradzili.
Ja też mogę sobie czarowac grą amatorów, ale nie osmieszać najlepszych obrońców świata jak to robi Ronaldinho, więc zastanów sie co ty za brednie piszesz tu na forum.
Twój niby technik by nic nie ugrał przy takiej obronie.

fenomenonumeroone

A Ty skąd wiesz? :D
ronaldibho też był kiedyś ot takim nic nie znaczącym amatorem...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones