Ronaldinho Gaúcho

Ronaldo de Assis Moreira Junior

5,4
90 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ronaldinho Gaúcho

do ronaldinho nic nie mam. ale denerwuje mnie uwarzanie barcy za najlepszy klub swiata. przeceiz barca bez ronaldinho nie istanieje. widac to bylo w meczach przed gra z milane kiedy terener dawal mu odpoczac, barca wtedy w 4 meczach nie wygrala, ba nie strzelila gola. to o czyms swiadczy. barca to nie zespol, to ronaldinho. jak grali z milanem to kazda kontra byla przez ronaldinho. iniesta mial dobra okazje zeby pociagnac gre na bramke przeciwnika (wychodziliz kontra), barca atakowala 3 na 2 a iniesta mial przed soba wolne miejsce zeby pojsc na bramkarza ale nie pilka musiala isc do ronaldinho, bo oni (inni zawodnicy barcy) albo nie umieja zagrac bez ronaldinho albo sie boja ze zaraz ich trener zjedzie ze nie podal ronniemu.

Bloodmaster

Tak jest !!!! BaRca jest beznadziejna. Moim ulubionym klubem jest Milan i Liverpool. Barca fuksem przeszła do finału i to tylko dzieki pierwszemu meczowi z Milanem. W revanrzowym maczu Milan był lepszy tylko szkoda że nie było bramki :(
pozdro

Lily

zgadzam sie. Tesh nic nie mam do Ronaldinho ale Barca mnie wku***. tak samo jej kibice :/

Lily

bramka była, tylko sędzia jej nie uznał :/
Milan został okradziony z szansy na dogrywkę, na którą w pełni zasłużył,
oby w finale wygrał Arsenal

Lily

naucz się najpierw ortografii, bo widać jak fuksem przechodziłaś z jednej klasy do drugiej. i tlumacz sobie dalej ze Milan byl lepszy, jakby byl lepszy to przez 180 minut zdobylby bramkę. a tak nieudalo im sie i nie byl lepszy.

Yokichi

nie obrażaj mnie, bo ja Ciebie nie obraziłam. Milans trzelił bramkę na Nou Camp, Barca na San Siro. Jakby Barca była taka świetnia to strzeliłaby jeszcze jedną i wtedy nikt o tej nieuznanej by nie mówił. Sędzia wypaczył wynik tego meczu a ty sobie dalej tłumacz, że Barca to takia wspaniała drużyna. Bez Dinho byliby marnymi grajkami ze środka tabeli :/

Kasiek_haz

jasne jasne, tak se tłumacz. Gydby Milan był taki super to czemu nie strzelił dwóch bramek? schowaj się bo sie ośmieszasz.

Bloodmaster

haha jak was czytam to szok!!! :] barca fuksem przeszeła przez całą lige mistrzów prosto do finału i jeszcze większym albo takim samym fuksem wygrała lige hiszpańska i została mistrzem ...:| zastanówcie się najpier co piszecie barca to zespół światowej klasy zgadzam się że po meczu z milanem czulem pewien niedosyt ale panowie nie przesadzajmy :| ... ale i tak mam też nadzieje że arsenal skopie barcelonie tyłki!!! :D

kzyss

Co żal ci dupke sciska ,że makarony od błazna berlusconiego sie zesłały ??ale przypomnę ,ze to LUDOVIC GIULY strzelił brameczkę cudownej urody a nie Ronnie,widać jestes jakis nierozgarniety i tak mozesz byc dumny ,ze nie było wiekszego pogromu bo jakby MESSI grał to miał byś jeszcze kilka...tak dla poprawienia Ci humoru BARCA - Espanyol 2:0 i R10 pyka znowuu buehehehehhehe...
Takie stwierdzenia ,ze Barcelona bez Ronniego to "NIEE" buehehehe tylko mogę parsknąć smiechem na takie bzdury ja rozumiem ,ze kochasz inne kluby ale troche obiektywizmu czlowieku ..bredzisz.Dla przypomnienia Barca strzeliła w samej lidze 77 goli z czego najwiecej bo aż 25 już (prawie Pichichi;P) Eto'o ,a znasz jeszcze np. takich piłkarzy jak Deco,Xavi,Larsson,Iniesta?? a może to milanek z dziadziusiami na czele bez szewszenki nie potrafi strzelic gola dziwne porównanie bo SZEEEEWA taki trochę marniutki ostatnio...

Visca el Barça!!!!! Visca Catalunya!!! Campeón de Liga 05/06 i Champions League '06 też naszE będzie!!

p.s..... dla przypomnienie to jest forum fimowe:P

Sammy_Jankis

ty cwelu barca to cioty a większej przykrości od Messiego nie ma

Homer_6

Barca -jest super
Ronaldinho - jest mistrzem :)

Homer_6

ssij pyte prezes Burns wzywa cwelucha.........

Bloodmaster

FC Barcelona to najlepszy klub świata... Kto wygrał w ostatnim sezonie Ligę Mistrzów:Barca! I to wcale nie Ronaldinho był bohaterem finału, a Henrik Larsson,co świadczy o tym,że mam rację!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! Poza tym Barca jako jedyny klub z tych wielkich nie ma nazwy żadnej firmy na koszulce!!!Visca el Barca!
Po prostu wy wszyscy zazdrościcie mojemu klubowi, że ma w swoich szeregach genialnych graczy!!! Barca to coś więcej niż klub...

michaleczek7

FC barcelona to moim zdaniem beznadziejny klub. Nakupowali sobie "genialnych" piłkarzy i od razu uważają się za najlepszych. Nienawidzę ich, a tego szmaciarza Eto`o najbardziej. WON DO DOMU SZMACIARZE!

Madridista

haha widać fan realu a może real nie nakupywał sobie nowych zawodników co sezon mają nowych i lepszych, w tej druzynie grają same gwiazdy ale coś nie widać żeby zdobyli mistrza bo po prostu nie umieją się zgrać i taka jest prawda, choćby nie wiem kogo kupili w tym sezonie to i tak nie pokonają Barcelone. Widać jaki z ciebie znawca futbolu przeciez kazdy wie ze real na transfery wydaje najwięcej kasy.
Daj spokój z takimi hasełkami bo tylko udowadniasz nam jaki jesteś niedorozwinięty.

Wild_Madafaka

zgadzam się z tobą w 100% !!! Real co sezon kupuje same nazwiska wydając na to miliony ojro. Nie zgadzam się z tymi co piszą, że Barca to cioty. Najwyraźniej nie znacie się na piłce !!!!!!!! Piszecie, że Barca fuksem doszła do finału LM. Sorry, jeżeli to był fuks to ja nie wiem. Barcelona nie przegrała ani jednego meczu, tracąc tylko 5 bramek i wy to nazywacie fuksem ?!

Homer - chyba ty jesteś cwelem !!!!!! Po tobie dokładnie widać, kto tu się zna na piłce, a kto NIE !!!! Pisząc, że nie ma większej przykrości od Messiego pogrążasz sam siebie. Ja uważam, że Messi jest najlepszym piłkarzem w tym wieku na świecie !!! I powiem więcej. W Barcelonie rosną równie wielkie a może jeszcze większe gwiazdy niż Ronnie i Leo!!!

VISCA EL BARCA !!!!!

thomas89

thomas89 - "Real co sezon kupuje same nazwiska wydając na to miliony ojro". i widac jak sie interesujesz tym...real juz od jakiegos czasu nie kupuje nazwisk. ostatni "galaktyczny" transfer to byl beckham i to bylo prawie 4 lata temu wiec najpierw poczytaj sobie troche o tym co piszesz.
"Piszecie, że Barca fuksem doszła do finału LM. Sorry, jeżeli to był fuks to ja nie wiem". Ja nie powiem ze fuksem, ale jak to juz wczesniej pisalem bez ronaldinho nie doszliby nawet do polfinalu.
"Homer - chyba ty jesteś cwelem". Nie umiecie wymienic kilku zdan bez wyzywania sie?? To jest forum na ktorym wymienia sie swoje zdania a nie obraza sie innych forumowiczow.

Wild_Madafaka

źle mnie zrozumiałeś- chodzi mi o to że Barcelona kupiła sobie wszystkie swoje gwiazdy w jednym okienku transferowym. Wszystkich( Ronaldinho, Deco, Larsson, Giuly) kupuiła na raz, i to mnie wkurza. Zresztą może przesadziłem- miałem zły dzień. Nie uważam wcale Barcy za zły klub, przecież wygrali Ligę Mistrzów, ale po prostu ich nie lubię. Najbardziej nienawidze Eto`o, który po wygraniu Primiera Division rzucał obelgi pod adresem Realu. A wię jak mówiłem, Barcelona nie jest wcale zła, ale jak się kocha Real, to nie ma w sercu miejsca dla Barcelony. Pozdro!

Bloodmaster

ja sie bede trzymal wersji ze barca nie jest zespolem, ona opiera swoja gre na kilku zawodnikach(ronaldinho, deco, eto'o, no i moze messi). a jak juz ktoregos zabraknie to jest bardzo krucho, a szczegolnie jak nie ma ronaldinho. przeciez caly zespol gra pod niego. nie mowie ze barca ma slabych kopaczy ale ta druzyna opiera sie na kilku zawodnikach. pzeciez to bylo widoczne przed meczami z milanem, kiedy rijkard dawal odpoczac ronaldinho, przeciez wtedy barca nie wygrala zadnego meczu i nie strzelila zadnego gola. nie przepadam za barca i za jej kibicami, ktorzy tak nagle pokazali sie jak barca zaczela wygrywac(nie mowie do wszytskich bo na pewno sa tacy co kiibicuja jej dluzej ale jest bardzo duzo osob ktore zaczely im kibicowac dopiero jak zaczeli wygrywac), a najbardziej nienawidze eto'o. nie wiem jak mozna byc tak niewdziecznym i poprostu (c)hamskim jak on. jak zaczal wygrywac z barca zaczal sie smiac z realu, wyzywac go i jego pilkarzy. a przeciez real to jest zespol ktory otworzyl przed nim mozliwosc zrobienia kariery pilkarskiej. zawdziecza temu klubowi wiele i nie powinien sie tak wypowiadac.

Bloodmaster

blood master czy jak ci tam wg mnie gowno wiesz o piłce (chyba z castoramy) o Barcie i o czym kolwiek a texty ze jak Ronnie nie gral to barca nie strzelala bramek (milan to smiecie nawet w rezerwowym skladzie by dostali po dupsku) ,ze to nie zespol a gra tam tylko dwoch pilkarzy co wymieniles (reszty pewnie nie znasz) stawia cie w swietle debila i kompletnego ignoranta .Nazwiska do wykucia XAVI,PUYOL,VALEDES,INIESTA,MES SI to duma BARCY i KATALONII nie kupiona..wyszkolona eeeeee szkoda czasu na takiego lapsa ..pffffff..... a ten ziomus co stwierdzil ,ze Barca kupiła swoje gwiazdy w jednym okienku to smiech na sali R10 byl pierwszy i jaka to bbyla gwiazda grjaca w sredniej lidze francuskiej w PSG ?? sezon pozniej doszli Deco (no fakt gwiazda z Porto CL) a Giuly czlowieku pewnie nie wiedziales kim on jest jeszcze 3 seozny temu hahaha jak walil brameczki dla Monaco ty jarales sie zizu i raulem w madrycie... Barca to wiecej niz klub w ,ktorym dopiero zawodnicy staja sie gwiazdami gdzie rozwijaja sie a nie jak w smierdzacym realu przychodza jako gwiazdy a odchodza jako parówy...
pozdrawiam wszystkich anty srodkowym paluszkiem....
Visca el Barça !!! Visca el Catalunya !!! Mes Que Un Club !!!

Sammy_Jankis

Koleś, nie pisz takich rzeczy jak nie wiesz. Ja akurat od dawna wiedziałem, kim jest Giuly, tym bardziej Ronaldinho. I może powiesz, że on nie był gwiazdą??? Ich wszystkich Barca kupiła w jednym okienku, nieważne w jakiej kolejności. A gdy ich nie było, to chyba pamiętasz że z Barcą było cieniutko. Ty uważasz, że Valdes jest dumą Barcy? Moim zdaniem to zdecydowanie najsłabsze ogniwo Barcelony. Jak mówiłem, nie uważam ich za zły zespół, ale po prostu myślę, że Real, mimo słabszej formy jest po prostu lepszy.

Madridista

Coop - zgadzam się z tobą

Fan Real Madryt - Ronaldinho zaczął pokazywać swój talent na MŚ 2002 i nie sądzę (z całym szacunkiem), że dużo o nim wcześniej słyszałeś. Jeżeli chodzi o Giuly'ego to też nie sądzę, żebyś wiedział kto to jest przed tym sezonem co Monaco doszło do finału LM. Może i Valdes jest nieco słabszym ogniwem Barcelony, ale ja jestem mu wdzięczny za kilka interwencji których dokonał w poprzednim sezonie m.in. w finale LM powstrzymując Henry'ego. Nie mogę się z tobą zgodzić, jeżeli chodzi o to, który zespół jest lepszy. Obecnie nie ma lepszej drużyny od Barcelony :D A Real ostatnio jest słaby (również nie uważam go za zły zespół) i daleko mu do tych sukcesów, które osiągał kilka lat temu, gdy zobywał Mistrza Hiszpani i wygrywał LM

Bloodmaste r - wymień mi jakiś z najlepszych zespołów, który nie opiera gry na swoich klasowych piłkarzach. Tak jest wszędzie, że ciężar gry biorą na siebie ci najlepsi

Visca el Barca !!!!!!! Que tremoli I'enemic !!!

thomas89

thomas89 - "wymień mi jakiś z najlepszych zespołów, który nie opiera gry na swoich klasowych piłkarzach. Tak jest wszędzie, że ciężar gry biorą na siebie ci najlepsi." ok rozumiem i zgadzam sie z toba ze ciezar biora na siebie ci najlepsi, ale klub powinien miec zmiennikow dla nich, a nie jest tak, ze jak zabraknie ktoregos z nich to juz cos jest nie tak. sami przyznajcie czy barca gra tak samo jak nie ma np. ronaldinho czy deco?? wedlug mnie to jest inna gra barcy niz jakby oni byli na boisku.

thomas89

NAJBARDZIEJ MNIE WKURZAJA OSOBY KTORE MOWIA NA REAL SZMACIARZE ITP. MOWIA ZE REAL JEST CIENKI. KAZDY KLUB MA SLABSZY OKRES. NIE PAMIETACIE JAK WASZA BARCA MIALA SLABY OKRES?? TERAZ MALE POROWNANIE: BARCA W SLABSZYM OKRESIE ZAJMOWALA MIEJSCA W GRANICACH 5-8, A REAL, KTORY UWAZACIE ZA TAKI SLABY KLUB, PRZESYCONY NIC NIEGRAJACYMI GWIAZDAMI MIEJSCA W GRANICACH 2-3!!!!!!!

Sammy_Jankis

Coop - ile ty masz lat?? nie umiesz sie wypowiedziec nie wyzywajac kogos?? to wlsnie swiadczy o twoim intelekcie, tylko wyzwiska. a na pilce sie znam, w przeciwienstwie co do niektoeych. "...o Barcie i o czym kolwiek a texty ze jak Ronnie nie gral to barca nie strzelala bramek..." a moze bylo innaczej bodajze w 3 lub 4 meczach przed walka z milanem?? nie gral ronaldinho i deco i gowno bylo a nie barca...zaro bramek, zadnego zwyciestwa(jakbys sie znal na pilkce i interesowal sie nia to bys to pewnie wiedzial). co do nazwisk dobra przyznaje sie zrobilem blad pomijajac Puyola(jeden z najlepszych srodkowych obroncow na swiecie, choc mu na MŚ troche nie najlepiej poszlo), ale iniesta, xavi?? Iniesta to chlopak jednego sezonu(przynajmniej narazie...zobaczymy pozniej), a xavi caly sezon kontuzja i bylo widac na MŚ ze to nie jest ten sam pilkarz co przed kontuzja. Messiego wymienile(jakbys przeczytal dokladnie to co napisalem to bys wiedzial), a valdes?? sorry ale to jest najslabszy punkt barcy, moze kiedys jak jeszcze duzo potrenuje to bedzie mozna mowic ze jest duma barcy ale teraz?? zdecydowanie nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones