Rory McCann

8,4
12 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rory McCann

Kapitalny, wyrazisty, super, postać trzeba rozwinąć zresztą chyba już to czynią.

lolo776

Heheheh, niestety postać kończy się zanim się na dobre rozwinie :)

lisekplhehe

a sądzisz, że naprawdę się skoczyła. Ja stawiam, że jeszcze go zobaczymy :).

Mumin87

no wybacz ale umarł , nie żyje wierz mi :)
może choć Góra przeżył ;p

użytkownik usunięty
marcinsss89

Cooooo?! Ta walnięta zdzira zabiła najlepszą postać w serialu. Już jej nie lubię :D

ktora zdzira ;p

użytkownik usunięty
marcinsss89

Obie france :) i tą małą i ta dużą :)
Może jeszcze Ogar się gdzieś doczłga ....Jeśli faktycznie wykitował,to po tym jak zmienili Dario w "niewidomoco" -pozostaje mi już tylko kibicować Bronowi i Górze :D

No właśnie jak się okaże, że Ogar faktycznie nie przeżyje to mi też pozostało kibicować Bronowi. Ogar i Bronn dwie moje najlepsze postacie. Góra jakoś do mnie nie przemawia ale to przez to, że w każdym sezonie ta postać jest grana przez innego aktora. Gdyby pozostał ten sam aktor co w pierwszym sezonie, to pewnie bym miał inne zdanie. Co do Ogara wierzę i mam taką nadzieję, że przeżyje.

marcinsss89

I w dupie rację miałeś :P

lolo776

Sandor, prawie na pewno żyje SPOILERY w książce jest pewna postać zwana grabarzem i on w pewnym momencie głaska psa, puszczone oczko dla czytelnika. W książce jest mówione, że OGAR nie żyje, Sandor Clegane odnalazł spokój. Czyli został zakonnikiem.
Najprawdopodobniej on będzie reprezentantem wiary na próbie walki Cersei. "VALONQAR" młodszy brat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones