Rory McCann

8,4
12 167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rory McCann

Człowiek średniego wzrostu(180 cm), tymczasem w kolejnych odcinkach to chodzący czołg spoglądający na wszystkich z góry i wtedy zrozumiałem, że Góra to niemal olbrzym. Choć pewnie nawet przy prawdziwym olbrzymie wyglądał blado.

198cm .. Piszę w biografi

Kacper_Tomkow

Trzeba czytać ze zrozumieniem. Początek zdania jest powyżej i brzmi:"On jest super w "Grze o tron", jego starcie z bratem (Górą) w 1 sezonie zmyliło mnie i myślałem, że to" ... i dalej:" Człowiek średniego wzrostu (180 cm). I prośba, jeśli już kogoś poprawiasz to sam nie rób błędów. Powinieneś napisać: Piszę w biograFII. Dwa ii... Pozdrawiam.

haniaszczecin

Właściwie to: Jest napisane* w biografii. Jeżeli już tak bardzo ci zależy na poprawnej pisowni.

Kacper_Tomkow

Za wszelką cenę chcesz być tym najlepszym. Zauważ, że cytowalam Ciebie. Jeżeli Tobie zależy na poprawnej pisowni to powinieneś wrócić do programu języka polskiego na etapie szkoły podstawowej i przypomnieć sobie pisownię zwrotów grzecznościowych. Jako polonistka Tobie radzę. Pozdrawiam.

haniaszczecin

Napisałaś "Powinieneś napisać: Piszę w biografII." Więc chyba mnie nie cytowałaś.

W pierwszym sezonie Górę grał Conan Stewens 213-216 cm(różnie podają) w kolejnych gość nazywający się
Hafþór Júlíus "Thor" Björnsson 206 cm

Ten pierwszy miał lepszą bardziej dziką twarz do tej roli. Nie wiem czemu go zmienili?
Góra miał być starszym bratem Ogara a jego późniejsza wersja wyraźnie wygląda za młodo.

Generalnie Ogar trzyma ten serial. Chyba zacznę masowo wpier... kurczaki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones