Rosamund Pike

Rosamund Mary Elizabeth Pike

8,3
39 882 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rosamund Pike

Myślę, że moze spokojnie czekać na nominację za "Gone Girl"

mario998

Podpisuje sie po Twoimi slowami. Zaskoczona bylam jej gra. Fincher wyciagnal z niej swietne aktorstwo. Dla mnie zawsze byla tlem w filmach, niczym sie nie wyrozniala, ot, taka tam mdla blondyneczka. A w 'Gone girl' wzbudza autentyczne uczucia: odraze, niechec, gniew, pogarde. Rola jej zycia, wedlug mnie. Bedzie Zloty Glob, jak nic.

marzeni

No, chyba jej najbardziej znane kreacje to ta w johnnym English - u i jacku reacherze i rzeczywiscie byla ona tłem dla Rowana Atkinsona , tudzież dla Toma Cruisa, natomiast w Gone Girl moim zdaniem przyćmiła Bena Afflecka.

mario998

Trzeba zobaczyć !
Co do najbardziej znanych kreacji, dla mnie przede wszystkim Miranda ze "Śmierć nadejdzie jutro", tutaj zaś przyćmiona przez Halle Berry

MikeyS

Rzeczywiście, zapomniałem o tym :)

MikeyS

W "Surogatych" też pokazała się z dobrej strony. Jej duet z Willisem, jest jak dla mnie, jedna z jaśniejszych stron, tego nieco zawodzącego filmu.

mario998

O tym samym pomyślałem ;) za tą rolę naprawdę duże gratulacje!

mario998

Ma spore szanse. Jednak niezależnie czy tak się stanie czy nie, można chyba liczyć, że jej kariera po tej roli trochę przyśpieszy.

mario998

Cechą Finchera jest umiejętność wyciskania wszystkiego ze swoich aktorów. Skutkiem tego, nawet Affleck wypada w Gone Girl wiarygodnie.

sztiwen07

To prawda. Rola afflecka przyzwoita ( jak na niego to naprawde jest bardzo dobrze) ale nominacji raczej nie będzie.

mario998

Dla niego pewnie nie, ale Pike wyczuwam nominację :)

Naszama

Może nawet statuetka :)

mario998

Moim zdaniem zdecydowanie powinna liczyć na wygraną. Najlepszy film roku moim zdaniem.

mario998

Należy jej się oscar.

obleh

Teraz tylko czekać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones