Rosamund Pike

Rosamund Mary Elizabeth Pike

8,3
39 882 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rosamund Pike

Już w "Dumie i uprzedzenie' przykuła moja uwagę, a tu proszę! Okazało się, że w jej przypadku z wiekiem uroda nie przemija. Wręcz przeciwnie. Prześliczna.

lowgravity

Zdecydowanie jako Jane idealna- piękna i niewinna, że aż dech zapiera. Jeden z niewielu plusów tej wersji. Serial dużo lepszy, ale aktorka grająca Jane, delikatnie mówiąc, niedobrana:D jak Kate Winslet jako Marianna:D

LeiaSkywalker

Zgadam się z wami ;) Śliczna.

eliaszkubala

Prawda - piękna, subtelna uroda :)

lowgravity

piszesz "uroda z wiekiem nie przemija" przeciez Ona ma dopiero 36 lat a nie 50:)

uriel24

Miałam na myśli głównie to, że W OGÓLE nie widać po niej oznak czasu ;) Wygląda równie pięknie jak 10 lat temu. A może nawet piękniej ;)

lowgravity

Nie no, trochę już widać, szczególnie po wywiadach na YT. Ale nie zienia to faktu że ma w sobie tyle magnetyzmu że nadal się świetnie ją ogląda. Naprawdę kocham ją po Zaginionej dziewczynie, ale wystraszyła mnie nie na żarty tą rolą.

lowgravity

Faktycznie,pięknota

lowgravity

Cudo i w dodatku piekielnie zdolna

lowgravity

6 lat od Twojego wpisu wciąż jest świetna :)

h3b4n

Tak 42 lata i nadal piekna. Ale męża ma paskudnego .

lowgravity

Wygląda na nawiedzoną, fujka

celebes

+1 byczq, ma puste, martwe oczy, jakby właśnie trawiła ludzkie mięso

celebes

Ha!Nie inaczej!

lowgravity

To prawda. Jest przepiękna, ma klasę i jaką ma sylwetkę! Trzyma się tak fantastycznie prosto jak tancerka. Ja przez te lata lekko się przygarbiłam, a ona wciąż strzelista jak młoda dziewczyna. I ma talent. Od lat oglądam ją z przyjemnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones