Rose ByrneI

Mary Rose Byrne

7,5
26 058 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose Byrne

Ostatnio mnie ktoś zapytał jaka jest moim zdaniem najgorsza serialowa aktorka... no
właśnie ta oto pani. Uroda - bezdyskusyjna. Ale gra?! Jak D.Radcliff: aktorka jednej miny. 4
sezony ta sama mimika, ten sam idiotyczny wyraz twarzy, 0 emocji i to przy scenach, w
których wypadałoby chociaż się lekko zasmucić (np jak ktoś próbuję tę panią zabić) . Fatalna
aktorka.

davidmth

Myślę, że gdyby Rose Byrne rzeczywiście była fatalną aktorką, nie byłaby dopuszczona do dobrego serialu ze znaną i doświadczoną obsadą (Glenn Close). Możliwe, że to rola pokierowała ją na *ekhem* "ten sam idiotyczny wyraz twarzy". Widziałem ją w innych ekranizacjach i w moim mniemaniu rzeczywiście może w niektórych sytuacjach być nie do końca wiarygodna pod względem mimiki, ale w życiu nie nazwę jej fatalną aktorką.

davidmth

Chyba sobie żartujesz. Nie oglądam tego serialu i w ogóle nie uważam, żeby Rose była "serialową aktorką" (zniewaga!), tak więc ciężko mi stwierdzić jak tam gra, ale w filmach które z nią widziałem była fantastyczna. Świetna aktorka z niesamowitą urodą - nie ma drugiej takiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones