Rose ByrneI

Mary Rose Byrne

7,5
26 044 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose Byrne
Kornela

Minimalnie podobne spojrzenia. Rose dużo ładniejsza

Kornela

Kogoś tu chyba posrało. Jeśli jakieś podobieństwo jest, to minimalne. Inaczej obie były by brzydkie, a tak pani Byrne jest kobietą piękną, a pani Frycz... Hm...

era

pewne podobienstwo jest

grego1980

Yyy .. ja niewiedzę żadnego podobieństwa ..

Addia

bo niedowidzisz ? bidna/ny :) Ja uważam , że pewne podobieństwo jest . Ale ona jest piękniejsza <3

Kornela

prędzej młoda Monica Bellucci

użytkownik usunięty
toxyczna

zgadzam sie z toxyczna,jest podobna do Belluci i wg mnie ladniejsz.......

toxyczna

i troszkę jak młodsza wersja Rachel Weisz

Kornela

tak wlasciwie to bym sie z tym zgodzil, frycz tez ladna tylko zakręcona jak chińskie dzieńdobry

Kornela

ROSE 100 RAZY ŁADNIEJSZA!!!

londontown

Aż się musiałem zalogować...

Podobieństwo żadne. Róża wyjątkowo piękna, ulubiona aktorka która zawsze mnie chwyta za serce. Uwielbiam ją

Kornela

Święci Patroni !!
Z której strony ??
Owszem Olga Frycz jest ładną babką , ale kudy jej do Rose Byrn.

użytkownik usunięty
Kornela

Podobny typ urody a nie podobna! zgadzam sie ze Rose ladniejsza! Ma taki kojący wyraz twarzy!

Kornela

Nie wiem jak wy ale mi strasznie przypomina taką mieszankę Bachledy Curuś i Żmudy Trzebiatowskiej :o

Kornela

w życiu bym nie powiedziała,że są podobne Frycz jest brzydka ,ta śliczna

CelineMarie

jasne, że jest IDENTYCZNA, początkowo myslalam, ze to Olgi profil otworzyłam o.O

Kornela

Proszę nie porównujcie Tej pięknej kobiety do tej marnej polskiej aktorzyny jaką jest Olga Frycz.

użytkownik usunięty
savannah95

Kornela zgadzam się w 100%, już dawno zauważyłam to podobieństwo i ciesze sie ze moja opinia nie jest odosobniona:) natomiast jesli chodzi o talent Olgi to ona jeszcze duzo pokaze , nie oceniajcie jej tak pochopnie! warto obejrzec Boze skrawki- cudny film, a Olga mimo mlodego wieku spsiala sie swietnie!

Kornela

serio nikt nie uważa, że ona wygląda jak Marina (albo odwrotnie)? :) Bo ja oglądając druhny nie mogłam przestac tak mysleć ;)

Kornela

A ja widzę Natali Portman :)

ulciakulcia

ja też :)

Kornela

Owszem, dość ładna, ale wcale nie kobieca! Totalny z niej ABC, mina jakby ciągle ją coś bolało...tak samo wygląda (aktorsko) w Damages, jak i w Insidious. Setki kobiet jest ładniejszych, kobiecych, seksownych przede wszystkim. A do Olki to nie jest podobna wcale...

pooh77

Muszę przyznać, że w ogóle nie zgadzam się z Twoją opinią :). Mnie osobiście (jako kobiecie) typ urody Rose bardzo się podoba i odnoszę wrażenie, że jest niesamowicie kobieca. W związku z tym, z czystej ciekawości innego punktu widzenia: kto dla Ciebie jest bardziej kobiecy z wyglądu? Pozdrawiam! :)

she_elf

Moim skromnym zdaniem, kobieca jest Monica Bellucci, Cheryl Cole...Rose, jak wspomniałem, jest ładna, ale jakaś taka...dziewczęca...Może właśnie ten typ babki podoba się przede wszystkim...kobietom;)? Bez najmniejszej wątpliwości, jest to rzecz gustu:)...Ja preferuję, hmm...,solidnie zbudowane panie:P...Pozdrawiam również:).

Kornela

Kolego - znajdź definicję podobieństwa i identyczności...

aleera89

he he ktoś sie chyba zielska najarał he he

Reznik

chyba tak xD

aleera89

PODOBNE TO MOGĄ MIEĆ TYLKO PSIOCHY BO "Z RYJA" TO TAK JAK BYM MIAŁ PORÓWNAĆ TRUFLA Z MUCHOMOREM................

Reznik

ja mam pomysl dziewczyny powinny sie rozebrac do naga i wtedy mozemy porownywac....Twarz przeciez to tylko z 5% powierzchni

wrotek

Lol to ja sie w to nie włączam xD

aleera89

Az sie ośliniłem....

użytkownik usunięty
Kornela

Podobieństwo?!? Dobre dobre .....

Kornela

Olga Frycz? Zupełnie nie.
Ktoś już napisał o Monice Bellucci - prędzej.
Na niektórych zdjęciach przypomina mi Agnieszkę Grochowską.

Kornela

Tylko Rose piękniejsza.

Kornela

Ja z kolei jak ją zobaczyłam to pomyślałam, że to skrzyżowanie Żmudy i Olgi Frycz. :)

Kornela

Też miałam od razu skojarzenie, że to Rose. Oczywiście wiadomo że Rose ładniejsza ale ten typ

Kornela

Marta Żmuda Trzebiatowska i koniec:)

Kornela

CO XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kornela

Raczej Rachel Weisz..Frycz to do niej daaaaleko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones