Rose ByrneI

Mary Rose Byrne

7,5
26 084 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose Byrne
guga_buzka

W 28 tygodni później zagrała dobrze. Moim zdaniem nie zepsuła tego filmu.

guga_buzka

Święte słowa, nie nadaje się! w układach grała dno!

epic_limp

Śliczna i na tym się kończy, aktorka z niej kiepska, dobierana pod role nie ekspansywne gdyż sama nie nadaję się do stworzenia postaci. Szkoda....

Silent_Thelma

zależy dla kogo bo mi się w ogóle nie podoba.

epic_limp

Aż takie dno, że na jedynkę trzeba natychmiast ocenić?
Nie jest to może aktorka której miejsce w Top 100 , ale na takiego fleka nie zasłużyła
Ja osobiście ją lubię i choćby po roli Bryseidy nie nazwę kiepską aktorką.

nightgale

niczym mnie nie porwała, dlatego 1/10. Wręcz irytowała.

guga_buzka

Jejku, myślalam, ze tylko ja mam takie odczucia. Nawet nie mozna sie skupic na filmie, bo rozprasza mnie jej twarz. Najgorsze kiedy gra glowne role.

guga_buzka

Oj tam, dobrze gra w horrorach albo filmach gdzie coś ją zaskakuje albo przeraża. Wytrzeszcza wtedy oczy i ma je jeszcze większe niż naturalnie

użytkownik usunięty
wojtekzak_47

wg was żle zagrała w Apartamencie? phiii

użytkownik usunięty
guga_buzka

Przyznaję, bardzo drętwa aktorka

guga_buzka

Oglądam ją wlaśnie w Sunshine. Chyba jej nie lubisz. W tym filmie pokazuje pełną gamę uczuć. To dobra aktorka. Gra bardzo wyraziście.

guga_buzka

Kojarzę ja tylko z "Zapowiedzi" i strasznie mnie tam jej gra irytowała.

guga_buzka

No szczerze mówiąc nie oglądałem z nią wielu filmów jednak w "Sąsiadach" mnie zirytowała

guga_buzka

Mnie patrzenie na jej osobę bardzo irytuje

Nikola19

ja też nie mogę na nią patrzeć. w każdym filmie wygląda jakby zaraz miała zacząć płakać.

guga_buzka

Śliczna kobieta , ale nie idzie na nią patrzeć

guga_buzka

ma coś irytującego w swojej urodzie ,chociaż jest ładna ,ale w każdym filmie ma minę niezadwolonej księżniczki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones