Rupert Grint

Rupert Alexander Lloyd Grint

8,1
31 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rupert Grint

Kalectwo to kalectwo.. nie trzeba go ukrywacv bo tym bardziej nie bedzie sie akceptowanym w towarzystwie

Al_Bundy

akurat on ma tyle kasy, że uroda mu niepotrzebna

tellmesomething

Tez prawda

tellmesomething

Dobrze ze ma kase, moze sobie kupic kolegow i przyjaciol , jako "kowalski" zostalby zepchniety na margines... Rudzi sa wbrew naturze!

Al_Bundy

Kolor włosów nie jest kalectwem.Nie wiem skąd wzięła się ta nagonka na osoby rudowłose.Dzieci za dużo kwejka oglądają.Twój wpis jest żałosny

tutimix

Przeciez to zart.. Faktem jest że nie ma przystojnych rudzielców..

Jak przez kwejka.. Przeciez juz 1500 lat temu powstawaly stereotypy o rudych..

Kwejk twoim zdaniem powstal 1500 lat temu?

Al_Bundy

Nagonka zaczęła się niedawno na tych stronach.Trochę już to jest nudne.A stereotypy powstawały o każdym o rudnym, szatynie,brunecie,blondynie kobiecie,mężczyźnie.

tutimix

Ale o rudych najgorsze i byly pierwsze.. O idiotkach blondynkach zaczelismy slyszeć dosyc neidawno a to że rudzi przynsoza nieszczesice, sa synami demonów itp to juz mówili 5000 lat temu w starozytnej grecji.. Moze nie dokladnie 5000 ale powstalo wiele mitów w których rudzi przynsoza nieszczescie..

Al_Bundy

są gusta i guściki, niektórym rudzi wydają się przystojni/pociągający.. to samo tyczy się rudych kobiet. Może to kwestie fetyszu? nie wnikam. (napewno mają branie wśród azjatów) :D

SasuPotter

Rude kobiety sa ladne.. Ale mezczyzni..

Al_Bundy

Widziałeś/aś "Dume i uprzedzenie" z 2005 r.? Moim zdaniem rudowłosy Bingley z tego filmu jest uroczy, więc kolor włosów jest u niego na plus :-)

Metropholis

Mezczyzna nie ma byc "uroczny" tylko przystojny..

Uroczy moze byc kot, pies..

kobieta jest piekna a mezczyzna przystojny...

Al_Bundy

Nie wiem, czy Twoja opinia w kwestii wyglądu innego faceta liczy się, zważywszy na to, że sam jestes facetem ;-) Jak kobieta pisze, że facet jest uroczy to znaczy że coś w nim jest i tyle. Ale niech Ci będzie, tak więc Bingley był nie tylko uroczy ale tez przystojny, ot co ;-)

SasuPotter

Rude kobiety to akurat są fantastyczne !! Gorrrące :)

użytkownik usunięty
Rafal7fcb

No właśnie. Kobiety rude są uważane za pociągające, a rudych mężczyzn zwykle się obraża. I jak to jest...
Ale teraz zdjęcie jest już kolorowe i jego rudość już nie jest ukryta.

Ale ja do rudych facetów nic nie mam, a rude kobiety są zjawiskowe.

Al_Bundy

A książe Harry? Ładniejszy pewnie od ciebie...

EastJudas

On jest brzydki.

Rudy nie moze byc przystojny. Zreszta mezczyzna nie moze byc "ładny" tylko przystojny

Al_Bundy

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/29816/ksiaze_harry_mundur_afp_600.jpeg

Esencja piękności, lub jak wolisz - przystojności.

EastJudas

Co kto lubi.. Jak dla mnie to brzydal.. tzn. wiekszosc anglikow (szczególnie w ich monarchii...) to brzydale ale jak mówilem - co kto lubi.

Al_Bundy

Czytałem twuj inny wpis wyżej i mam nadzieję że serio to żart.

Al_Bundy

Błąd ludzka rzecz. Sorry

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Hahaha rozbawił mnie Twój post, zapewne mam spaczone poczucie humoru.

Albo jestes blondynka...

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Wypraszam sobie, nie jestem blondynką. Proszę mnie tu nie obrażać, dobre. I uprzedzam, mentalną blondynką również nie jestem.
Ale w końcu Peggy była ruda, możesz mieć uraz także to zrozumiałe ;)

Kobieta tak leniwa jak Peggy to nie kobieta.

Dawno bym ja zastrzelil ale nie chce aby kanapa sie zakurzyla

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Ciesz się, że przynajmniej nie była gruba, bo tak to nawet w domu miałbyś styczność z grubymi kobietami. Zawsze trzeba dostrzegać pozytywy.

Biorac pod uwage że ona i kanapa tworza jeden organizm to jest grub..

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Patrząc z tej perspektywy to faktycznie, słuszna uwaga.

No widzisz...

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Ehh ciężki jest Twój żywot Al, same kłody pod nogami: niewdzięczne dzieci, irytująca sąsiadka, posiadanie żony - co zapewne samo w sobie jest katorgą, w pracy też nie ma łatwo. Jednym słowem nieciekawie...

Ale dobra nie spamuję więcej, w końcu to temat o kim innym. Pozdro ;)

Al_Bundy

dobre : D

<nazwa tematu>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones