Russell Brand

Russell Edward Brand

7,0
2 805 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Brand

Czy wie ktoś może gdzie można obejrzeć, pobrać, czy cokolwiek "The Abbey" z 2007r.? Napisane
przez Morwena'e Banks, reżyserował Jonny Campbell i Russell tam grał. Z góry dziękuję :)

Angela4b

Temat sprzed pół roku, więc może w tym czasie udało Ci się znaleźć ten film? Russell to mój ulubiony aktor i chyba tylko tego filmu z całej jego filmografii nie widziałam.

Ladynight

Niestety, ale przeszukałam internet ile mogłam i nic... Jedyne, co dało mi się znaleźć, to tak jakby wycięte fragmenty z Russell'em, w zasadzie wyrwane z kontekstu. Nawet nie wiem, czy wszystkie... Miło się go oglądało, ale jednak to tylko kilka min. Ogólnie, to wydaje mi się, że miał być to serial, ale wypuścili tylko jeden odcinek z powodu problemów z obsadą. Nic więcej nie udało mi się znaleźć, ale mam nadzieję, że może Ty będziesz miała więcej szczęścia, bo tylko ta jedna pozycja z filmografii najlepszego komika wszech czasów wciąż pozostaje "nie odhaczona" :)

Angela4b

Niestety nie znalazłam całego, tylko jakiś krótki filmik na jutubie. Szkoda, że nie nagrali więcej, ale próbowałam aktorstwa i to się dość często zdarza, że rozmaite projekty upadają w trakcie realizacji.

Ladynight

Na YT to właśnie tylko kilka urywków można znaleźć. Wiem, że nie ja jedna przeczesywałam internety szukając czegoś więcej, ale bez rezultatów. Trzeba by polegać na kimś, kto podczas emitowania po prostu sobie nagrał... no i liczyć, że gdzieś udostępnił. W tym wypadku podobno chodziło także o to, że liczba 2 milionów widzów niezbyt ochoczo przyjęła odcinek pilotażowy. Jednak, z czasem... może na jakichś torrentach pojawi się i wyczekiwane The Abbey.

Angela4b

Podejrzewam, że jedyną osobą, która zgrała sobie ten odcinek był... sam Russell ;) Byłaś może kiedyś na jego stand up-ie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones