Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,4
104 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

1. S. Connery (!!)
2. J. Pesci (!!!)
3. M. Brando (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Ja się do jasnej cholery pytam co on tu robi?!

ILoveHaribo

A ja sie do jasnej cholery pytam czy oglądales/las jakies filmy, w ktorych zagral? Jesli tak, to jestes slepy/a i gluchy/a i obejrzyj jeszcze raz.

kar97ola

Owszem, 3. Wszędzie 1 ta sama mina, może w "Drive" trochę gra oczu ale poza tym nic więcej. Typowy amant.

ILoveHaribo

Ja bym powiedział, że jak już to właśnie w Drive grał ciągle z tą samą miną. Obejrzyj The Believer.

ILoveHaribo

No to w jakich filmach go oglądałeś?
Stwórz swój ranking, opublikuj i zareklamuj. Zobaczymy co wtedy... Pewnie młodego stuhra uznasz za guru a Robertsa lubisz za rolę w Spunie...
Obejrzyj sobie np Stay i wtedy zobaczymy.
Póki co drewniak to ten, co założył wątek

dukexxx

Pamiętnik, Drive i Blue Valentine.

ILoveHaribo

Zatem nie widziałeś wszystkiego:) Polecam Ci dwie skrajności - "Fanatyka" i "Miłość Larsa" ....i jeszcze "Stay" - wg. mnie to jego najlepsze role.

Vantessa

Aż się pokuszę, żeby nie było że jestem ignorantem :)

ILoveHaribo

Serio - obejrzyj "Fanatyka", "Zostań", "Odmienne stany moralności" i oceń go jeszcze raz. Po tych filmach w pełni zgadzam się, że Gosling ma prawo należeć do czołówki. Jakoś "Drive", "Blue Valentine" i "Pamietnik" to nie sa odpowiednie filmy, aby oceniac jego zdolności aktorskie. Zresztą teraz i tak znany jest ze szpanu goła klatą. Ale cofając się kilka lat wstecz można zauważyć, że to jeden z najzdolniejszych aktorów. W końcu nie za nic był nominowany do Oscara ("Szkolny chwyt" 2007r. chyba).

ILoveHaribo

Dobra rola też w "all good things".Szkoda,ze po filmie "crazy,stupid,love" jest coraz częściej oceniany tylko pod względem wyglądu.Co do Drive to rola dosyć specyficzna,ale nadaje tajemniczości filmowi .Uważam ,ze w the notebook prawdziwie i emocjonalnie odegrał role głównego bohatera, więc równie dobrze można tu oceniać jego zdolności aktorskie.

ILoveHaribo

Jest dobry, bardzo dobry... Ale chyba jednak trochę za wysoko w tym rankingu.

ILoveHaribo

To tylko jakiś mizerny ranking układany w równym stopniu przez pasjonatów kina co i napalone małolaty, więc dziwi mnie ta irytacja. Nie widziałam Goslinga zbyt wiele razy w akcji, ale prawdziwym królem drewna jest dla mnie Keniu Reeves. :) Gosling w "Fanatyku" był dość emocjonalny jak na drewnianą deskę. I tym masełkiem maślanym kończę swój ambitny post przesyłając pozdrowienia i życzę by ten zapał i emocje zachować dla rzeczy prawdziwie istotnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones