Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,4
104 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

Serio pytam, ja nie mogę zauważyc w nim nic tak zachwycającego, aby znalazł się na 13 miejscu w rankingu filmwebu. Aktor z niego średni, nie wiele widziałam filmów z jego udziałem, artysta taki jakich wielu. Urodą on też nie grzeszy, nie jest pociągający, naprawdę, co jest w nim takiego?

Gra w dobrych filmach, jestem jego fanem od lat. Ostatnio zyskał na popularności więc się wybił w rankingu.

użytkownik usunięty
CottonCrush

Ale jest mnóstwo znanych, wspaniałych aktorów, którzy również zagrali w wielu dobrych filmach np. Rickman, Neeson, DiCaprio, Willis, Allen, Williams, Buscemi, Hoffman, Walken, którzy na tej liście znajdują się naprawdę nisko. Nie mam pojęcia, jak Gosling może znajdowac się na 13 miejscu podczas gdy Irons zajmuje 77.

Te rankingi na filmweb sa nic niewarte.

Jestem kobietą i popieram autora tematu.Jak dla mnie nie jest on ani świetnym aktorem ,ani żadnym przystojniakiem!!!Ludzie gdzie mu do aktora ??!! On wśród gwiazd kina: Eastwooda ,Hopkinsa czy Al Pacino ??. !!wolne żarty ...niestety ,ale prawda jest taka,że teraz aktora ocenia się głównie po urodzie(której jak pisałam on nie posiada)..a filmweb to same 15-latki ,które po obejrzeniu jednego filmu z nim wystawiają mu 10/10.tragedia POZDROWIENIA DLA AUTORA TEMATU ;D

użytkownik usunięty
habibi18

Dziękuję, masz całkowita rację, Gosling jest niczym w porównaniu do wymienionych przez Ciebie aktorów. ;)

:)

habibi18

przepraszam autorkę tematu ,a nie autora...wybacz

zgadzam się. aktor z niego średni, a przystojny też raczej nie jest... oglądając kolejne filmy z nim mam wrażenie, że już nic nowego nie ma do pokazania, zawsze gra tak samo....

goddessa

no faktycznie zwłaszcza szkolny chwyt i miłość larsa, identiko haha

"urodą nie grzeszy i nie jest pociągający " dobrze wiedzieć,niemniej zgadzam się ,że jest jakieś 100 oczek za wysoko jeśli chodzi o aktorstwo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones