Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,4
104 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

hallo hallo fani Ryana - jak się podoba debiutancka płyta Dead Man’s Bones? :)

Karinn

geniaaalna! klimacior, że hej! :D



Karinn

http://www.filmweb.pl/topic/1237459/Dead+Man%27s+Bones+czyli+tw%C3%B3rczo%C5%9B% C4%87+Zacha+Shields+oraz+Ryana+Gosling.html a oto moje zdanie

LaraNotsil

Całkowicie zgadzam z LaraNotsil.
Tak naprawde w tym albumie nie licza sie tak bardzo umiejetnosci wokalne co sam klimat, pomysl.
Zawsze sluchalam podobnej muzyki, dlatego ta rowniez przypadla mi do gustu.
Szczegolnie oczarowal mnie sam klimat, pewnie dlatego ze od bardzo dawna kocham Tima Burtona i jego czarny humor, fascynuje mnie jego wyobraznia (ot co taka mala dygresja) ;)
Uwazam jednak ze Dead Mann's Bones nie osiagna duzego sukcesu.

V_Malloy

Również się zgadzam.
A jaką inną grupę byś poleciła, która również gra i śpiewa w podobnym klimacie? Morderczych ballad? :)

Karinn

Po paru przesłuchaniach tego co mogłem znaleźć na youtube i lastfm musze powiedzieć, że muzyka naprawde robi wrażenie.

Ps kto by się spodziewał po panu Ryan'ie takich zapędów? :)

pxe

swietna, wszystkie piosenki sa po prostu genialne, slucham codziennie i nigdy chyba mi sie nie znudzi

Karinn

cudowna
przesłuchałam z kilkadziesiat razy już i wcale sie nie nudzi:)
ale bym chciała pójsć na ich koncert.. widzieliście jakies filmiki? Ale klimat... miodzio

jola_25

a takie pytanie wie ktoś może gdzie można ściągnąć całą płytę...

jola_25

:) miłego słuchania ;)
oby się spodobało! :)

elika

nie ładnie no no no, ja to bym kupiła :)

dziabeuek

to kup można w empiku kupić.

LaraNotsil

ja kupilam, nie zaluje. choc nie ma na niej piosenki "name in stone", ogolnie plyta swietna, polecam

Karinn

O tak, Dead Man's Bones to fantastyczny zespol i plyta. Mam jednak
nadzieje,ze Ryan nie porzuci aktorstwa na rzecz muzyki :).

Karinn

świetnie się słucha! szczególnie "Pa Pa Power"

Karinn

Kupiłam, słucham ciągle i nie mogę się uwolnić... :) To zdecydowanie najlepsza muzyka jaką słyszałam w ostatnim czasie, oby nie skończyło się na jednym CD. Najlepsze utwory na mojej liście, to: "Buried in Water", "Lose Your Soul", i "In The Room where You Sleep". Chociaż trudno mi się zdecydować, który najbardziej lubię... Następnie w kolejce są: "Dead Man’s Bones", i "Pa Pa Power". No i po raz pierwszy coś co podoba się mnie, podoba się także mojej mamie, która niestety nie znosi Ryana jako aktora. :(
Co do koncertów moim ulubionym jest ten z Chicago z 21 października 2009 roku, świetne jest „Intro”, które pokazuje, że Dead Man’s Bones to nie tylko dobra muzyka, ale także zabawa, aż miło się patrzy na Ryana. Szkoda, że więcej muzyków/aktorów nie ma tak uroczego sposobu bycia!!!
W sumie mogliby wydać jakieś DVD z koncertu, już najwyższy czas! :)

NidhoggVrede

Ja coś mam- na myspace oglądałam z 10 razy:)

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=154853068&blogI D=530152437

tam sa 3 odzdzielne filmy- jeden po drugim tworza całość- spoko klimat:)

jola_25

REWELACJA!!! :) Znam ich stronę na myspace i zawsze ją ustawiam jak korzystam z kompa, ale na te filmiki jakoś nie trafiłam. DZIĘKI. Jest coś jeszcze? Widzę, że Ryanowi przybył nowy tatuaż... :-o

Karinn

Zaczęłam szukać i faktycznie, niektóre są zaskakujące. ;)
Ale Pa Pa Power jest całkiem fajne. Idę szukać dalej ;)

SquoouqS

Calkiem fajne, po jednym przesluchaniu albumu ciezko cos wiecej napisac. Niezly projekt.

shen16

nie spodziewałam się, że tak dobrze śpiewa. myślę, że wiele znanych artystów może mu zazdrościć.

Karinn

A ja najpierw poznałam Ryana jako śpiewaka, dzięki panu Mannowi w radiowej Trójce :), a dopiero mam zamiar poznać go jako aktora.
W każdym razie super płyta! Bardzo się zdziwiłam, że to taki znany aktor śpiewa, bo różnie bywa, kiedy się ludzie filmu za muzykę łapią.

Aishling

no mi sie też bardzo podoba :) jest taka orginalna ma swój własny styl... niedawno dostałam tą płyte i jest naprawde zajebista :)

użytkownik usunięty
Karinn

jest cudowna, rewelacyjna, nie daje sie od siebie uwolnic ! :)

mnie się również płyta baaardzo podoba, ale wolałabym chyba, żeby to był jednorazowy projekt. bo formuła w końcu kiedyś się wyczerpie. no chyba, że zdecydują się na radykalną zmianę stylistyki.

oceniając cyferkowo dałabym jakieś 7/10, ubolewam nad faktem, że kawałek, który kiedyś lubiłam najbardziej, teraz jest moim najrzadziej słuchanym. ;) niestety nowe 'in the room where you sleep' killerem nie jest, ale 'pa pa power' nadrabia - rewelacja!

Karinn

Płytka jest ekstra! Glos Ryana hipnotyzuje, w melodiach można wręcz utonąć, ja przynajmniej tak sie wczuwam ;p tak jak ktos wspomnial, moze fascynacja klimatami z filmow Burtona tak mnie skłania ku Dead Man's Bones, ale...od dawna nie wkrecilam sie tak w żadną płyte. Pa pa power i In the room where you sleep słychac w moim pokoju non stop^^

Karinn

Mnie sie bardzo podoba. Tez chcialabym byc na ich koncercie. Ryan jest utalentowanym czlowiekiem i widac ze lubi to co robi poniewaz potrafi sie przy tym swietnie bawic. Zycze mu wielu sukcesow :)

Karinn

ciekawe :) Nie spodziewam się po nim takich klimatów muzycznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones