Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,4
104 570 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

Uwielbiam go!! Uważam, że jest jednym z najlepszych aktorów Hollywood... Nic dodać nic ująć...

Californian

popieram ;DD

<krótki><krótki><krótki>

Fuck_this_shit

bez przesadyzmu.

szmata27

lubię go , chociaż nie przesadzałabym z geniuszem, to raczej sprawa wdzięku osobistego. co więcej wkurza mnie jak ktoś go ocenia po jednym filmie (i to będzie z pewnością pamiętnik). zagrał w wielu innych fajnych produkcjach, mi najbardziej podobał się w united states of leland.

mirra

Ja nie z tych, co oceniają aktorów po jednym romansidle :/ Akurat filmów z Jego udziałem obejrzałam ponad 60 % i zamierzam obejrzeć resztę...
Do moim ulubionych filmów z jego udziałem należy ' Half Nelson' i 'Francture'...

Pamiętnik też mi się podobał, ale oglądałam go tak dawno, że w sumie to nawet nie mogę go tam ocenić...

Californian

A w 'Unitet States of Lealand' też był niczego sobie. Wyglądał tam na jakieś 15 lat :P

Polecasz coś jeszcze??

Californian

mi podpasował również fanatyk, zostań( w ogóle fajny film, a że gra tam gosling to inna sprawa:P), słaby punkt

mirra

O 'Słabym punkcie' już wspominałam :] Fanatyka niestety nie miałam okazji obejrzeć.. i bardzo tego żałuję, ale mam nadzieję, że niedługo to nadrobię... Słyszałam, że świetny ;P

Californian

Hm aktorem jest dobrym ale nie wybitnym ;P lubie jego filmy ale jezeli ktos naprade sie zna na aktorstwie to wie oczym pisze :)

BriT

Trochę się znam i wiem, co mówię.... :)

Californian

Mój ulubiony film z Goslingiem - Blue Valentine. Cudowny film. Bardzo lubię też w jego wykonaniu - Crazy, Stupid, Love. Dobrym filmem jest również Miłość Larsa. A co do Tylko Bóg Wybacza to gniot nad gniotami, a Gosling wydaje się jakiś nieobecny w tym filmie. Jest to jego najsłabszy fiilm. Nie zmienia to faktu, że jest świetnym aktorem.

adam_l

phii... ty chyba sobie żartujesz taki Brandley Cooper nie dorasta mu do pięt!!!!!!!!!

karolinaaaa96

Ale ja nic nie napisałam na temat Bradley'a Coopera. Uważam że Bradley i Ryan są świetnymi aktorami. Dobrze to widać w Drugim Obliczu. Nic dodać nic ująć.

adam_l

Ryan właśnie w tym filmie NIC nie pokazał. Na jednej minie się skończyło...

karolinaaaa96

No i tu się nie zgodzę. To prawda, Drugie Oblicze mnie trochę zawiodło bo myślałam,że bedzie więcej scen z duetem Gosling - Cooper. Mimo to uważam że film był dobry, a Gosling grał dobrze. Natomiast filmem, w którym Gosling ma tylko jedną minę jest Tylko bóg wybacza. I tam nie pokazał NIC.

Californian

jeszcze duzo mu brakuje zeby byc jednym z najlepszych, mega sporo przesadzona opinia ;P

Californian

Gosling świetnie się zapowiadał, szczególnie w swoich pierwszych rolach - po filmie "Szkolny chwyt" dałem mu nawet 9/10 za umiejętności aktorskie :-). Niestety w ostatnich kilku latach stał się strasznie zmanierowany i w zasadzie cały czas ma te same miny i spojrzenia. W takich obrazach jak "Drive", "Gangster squad" , czy "Drugie oblicze" gra po prostu przeciętnie i mogę mieć tylko nadzieję, że to nie jest już zawodowe wypalenie, tylko słabszy okres...Na razie 7/10 - jak powróci do dawnej formy to ocena będzie wyższa.
Pozdrawiam

PWMarshal

Niestety - po filmie "Tylko Bóg wybacza" obniżam ocenę do 6/10...Nie przypominam sobie drugiego takiego filmu, w który pierwszoplanowy aktor przez cały film miałby cały czas tą samą minę - to już nawet Steven Seagal ma przynajmniej 2 miny w filmie...

PWMarshal

Steven Seagal jest zaj**isty :)

Californian

taaaaaaaa...... w każdym filmie ta sama mina. To że jest przystojny to nie oznacza że od razu jest dobrym aktorem..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones