Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,4
104 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

Nie wiem co myśleć o tym aktorze. Z jednej strony w każdym filmie bardzo przekonuje mnie jego
rola i wierzę w to, co stara się przekazać. Natomiast widzę także, że ciągle używa kilku stałych i
dobrze wyćwiczonych min. Nie jest to typ aktorstwa, który podziwiam i wielbię, lecz trzeba mu
przyznać, że charyzmę ma ogromną. Przyciąga ludzi przed ekrany grając nawet w największych
szmirach.
Strasznie dziwna postać, trzeba przyznać.

CasperChase

Ależ jaka urocza to postac :D ja tam mu wszystko wybaczam i ograną mimikę i to,
że czasem gra w szmirach by później zaskoczyć widza kreacją w produkcji ciut bardziej wysublimowanego pokroju.
Sumując I LOVE HIM :D

yosha69

psychofanka^

aviatorka_06

Moja Droga, jakże uroczy komplement na miłe rozpoczęcie dnia :*
Idź dalej w świat czyniąc go swym postępowaniem bardziej strawnym do zniesienia :)

Serdeczne pozdrowienia od psychofanki dla interpersonalnego gbura :*

CasperChase

haha to samo zauważyłem wiecznie te same miny. W drive mnie drażnił rolą. A jako adwokat znów te same miny ... Ogólnie nie wiem co w nim widzą te fanki, dla mnie aktor zaledwie dobry lecz bez rewelacji żadnej :)

CasperChase

A ja właśnie jestem rozdarta. Jest naprawdę dziwny. W Drive był okropny ale za to w Kocha, lubi, szanuje był nawet nawet. Specyficzny jest. Ale urody mu nie brakuje, ładny to on jest.

Ravse

Moim daniem w Drive i Blue Valentine pokazał wszystko co potrafi. Miażdży innych aktorów, swoją perfekcyjną i opanowaną grą. Czasami jego gra aż przytłacza, a oglądane z nim sceny stają się lekko psychodeliczne. Jeden z najlepszych aktorów.

negroz

Dokładnie to samo myślę :))))))) Świetnie, że napisała to facet przynajmniej nikt Cie nie oskarży,
że jesteś zakręcony na punkcie Ryana ze względu na wygląd ;)
tylko doceniasz jego talent obiektywnie, bo facet gra znakomicie i jest jednym z lepszych aktorów młodego pokolenia !!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones