Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,4
104 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

W każdym filmie robi jedną minę nie rozumiem zachwytów nad tym aktorskim dnem.

Kefajstossssss

Dokładnie. Poza tym straszny flegmatyk..drewno

Kefajstossssss

Akurat jego kreacja w "Fanatyku" była genialna, obejrzę jeszcze kilka filmów z nim to wtedy coś dopowiem.

Kefajstossssss

Czasami gra dobrze, ale często zostaje wpieprzony do komercyjnych filmów, jakaś tępa dzida (w wieku 13-18 lat) zobaczy że w tym filmie gra Gosling to biegnie do kina z jęzorem wywalonym na ryju.

Valeriusz

widzię tu jakieś kółko negatywnej adoracji także pozwolę sobie się wtącić i swtierdzić fakt, że może jest i drewniany i jest postacią jedno twarzową, jednak role do jakich jest wybierany, jest jak najbardziej na miejscu, nie wyobrażam sobie zastępcy w filmach w których uczyestniczył Pan Gosling innego aktora, który 'wydziwiał na lewo i prawo swoim talentem' większość jego ról nie wymaga plastyczności talentu jak i osobowości, większość jego ról opiera się na postaciach ze statycznymi pozycjami i emocjami, także mówiąc o nim drewno jest zbyt bezpodstawne, bo nie widzieliśmy tego Pana w innych bardziej wymagających kreacjach ( typu film Sam i wybitny Sean Penn, gdzie przygotowanie wymagało precyzji do wykonania tak widowiskowego przedstawienia postaci, albo rewelacyjny Al Pacino i jego niewidoma postać w filmie Zapach Kobiety, z reszta tu można wymieniać i wymieniać role, w których aktorzy stawali na wyżyny swoich niesamowitych zdolności..) Także wydaje mi się, że jako Pan Gosling jako aktor na chwile obecną wypada dobrze w swoich rolach, bo trzeba jednak zwrócić uwagę na postać jaką przedstawia, a nie na wszystkie filmy w jakich grał, więc w większości swoich kreacji wypada jak najbradziej pozytywnie. Trzeba zwrócić uwagę na poszczególne role, a o całokształcie rozmawiać za naprawde wiele lat kiedy będzie miał na koncie dużo różnych tytułów i rozmaitych kreacji, nie ma co wieszać psów na początku.. Pozdrawiam :)

acsking

Ja sobie wyobrażam i uważam, że bez niego te filmy były by lepsze

Kefajstossssss

To świetny aktor, nie wiem jak możesz pisać takie głupoty. Widocznie mu zazdrościsz.

HanaJasmine

jest beznadziejny i tyle, widziałem z nim niestety kilka filmów i stwierdzam, że nie ma nic do zaoferowania. uprzedzam wybitną ripostę w stylu - pewnie mu zazdrościsz tudzież, sam byś lepiej nie zagrał:D tak, stanu konta mógłbym pozazdrościć i tak, lepiej drewna jak on nie potrafiłbym zagrać

Mike Torch

Sam jesteś beznadziejny i tyle. To świetny aktor. W każdym filmie gra naprawdę wspaniale, aż miło się ogląda.

HanaJasmine

ale ja akurat nie gustuję w disco-polo i pstrokatych gówienkach. "Sam jesteś beznadziejny" - ojej:) Tak jestem beznadziejny, z nudów wlazłem na konto tego aktorzyny (który sprawia, że małolaty mają kisiel), napisałem posta i wdałem się w utarczkę z gówniarą:D jackpot!

Mike Torch

Jprdl. Aktorzyny?
Spójrz na niego i dopiero zacznij pisać, ok?
Ile obejrzałeś jego filmów?

HanaJasmine

A ile trzeba obejrzeć filmów z Goslingiem by móc go krytykować i nie dowiedzieć się, że czegoś mu się zazdrości?

madz20

Trzeba obejrzeć wszystkie jego filmy.

HanaJasmine

To powodzenia dla tych desperatów, którzy to zniosą...

madz20

To sama przyjemność oglądać film, w którym występuje Ryan. Jednak jak widać istnieją ludzie, którzy nie umieją docenić prawdziwego aktora.

HanaJasmine

Tak sobie mów :).

madz20

Wg mnie - jeden. Miłość Larsa. Prawie przyćmił tam aktorsko swoją filmową partnerkę. Dla takiego aktorzyny to wiele. Dla widza jeszcze więcej, bo można zobaczyć Rajana w akcji z aktorką grającą na podobnym poziomie. Brawa za odwagę dla reżysera.

Troublesome

"Miłość Larsa" to szczególny film i faktycznie bardzo dobra kreacja Goslinga, niestety jedna z ostatnich takich...
Od "Blue Valentine" ani jedna rola Goslinga mnie nie zachwyciła... Zwyczajnie nie podoba mi się jak prowadzi swoją karierę i dobiera rolę, myślałam, że będzie angażował się w mniej sztampowe projekty, a tym czasem stał się kolejną twarzą fabryki snów...

madz20

Osiadł w przeciętności. Dostanie raz na jakiś czas Złotego Globa i to tyle. Wybrał najłatwiejszą ścieżkę, a szkoda, bo kiedyś był nawet znośny. Teraz nie potrafię się przemóc i obejrzeć filmu z nim. Niech lepiej znajdzie sobie dobrego reżysera, który wykrzesze coś z niego. Ot takie pobożne życzonko.

HanaJasmine

zabrzmi to beznadziejnie, ale zanim obejrzałem szereg filmów z jego udziałem, słyszałem wiele razy, że wyglądam jak jakiś rajan gosling (od kobiet, a nawet od jednego faceta). nawet jesteśmy z tego samego rocznika

fakt. jestem podobny, mogę to udowodnić, nawet moja Żona to przyzna

jednakże uważam, że Aktor z niego niestety przeciętny, a znam się trochę na kinie:D

Mike Torch

Tak, z pewnością tak wyglądasz. Pff marzenie.
I nie jakiś tam rajan tyko RYAN GOSLING!

HanaJasmine

Przez takie osoby jak ty przebywanie na tym forum to prawdziwa tortura.

Mike Torch

Twoje riposty są jeszcze gorsze. Napisałeś, że piszesz z gówniarą, a wnioskując po twoich komentarzach sam zachowujesz się jak gówniarz.

HanaJasmine

Ciekawe czego.

Kefajstossssss

Może tego, że jest taki przystojny?
Taki utalentowany?
Taki uroczy?
Mam wymieniać dalej?

HanaJasmine

Ja oceniam u aktorów ich gre a nie wyglad, a co do jego talentu aktorskiego to nie ma tutaj czego zazdrościć.

HanaJasmine

tak, proszę wymieniaj. to przezabawne.

Dia2506

Jest wspaniałym aktorem.
Ma złote serce.
Jest przystojny.
Ma wspaniały głos.

Nie wiem co cię bawi dziecino. No ale śmiej się, bo śmiech to zdrowie. :)

HanaJasmine

Jeżeli ktoś mu zazdrości, to potrzebuje pomocy.

smeralda

Ty potrzebujesz pomocy okulisty ;)

HanaJasmine

A ty psychiatry.

Kefajstossssss

Z pewnością.

Kefajstossssss

Mnie tam się podoba ten aktor jak gra. Świetnie pasował do roli w "Drive". Kozak i tyle. Robi jedną mine, bo nie stać go pewnie na C4. Pewnie jest saperem.
Trzeba umieć tak grać oszczędnie mimiką twarzy. Ma w sobie taki magnetyzm, że nie musi gimnastykować swojej facjaty. Obejrzyj sobie lepiej Zmierzch.

Kefajstossssss

Kolego, swoją ocenę bazujesz pewnie na "Drive" czy może widziałeś jeszcze jakieś inne filmy z nim ? jeśli tak to zapewne te wyreżyserowane przez Refn'a a on w wywiadach mówił, że gra Goslinga właśnie miała na tym polegać !
Rozumiem, że jego gra jest można powiedzieć "drewniana" ale tak właśnie miało być w zamyśle reżysera. Właściwie mi się osobiście to podoba bo niby dlaczego miałby grać inaczej ? czy czasem nie chodzi o to aby aktorzy wyróżniali się.
pozdrawiam

pablo2049

Widziałem z nim kilka filmów, a co do aktorstwa to chodzi w nim o to żeby potrafić sie wcielić w róże postacie, a nie grać cały czas tak samo.

Kefajstossssss

zobacz że się kłócić przede wszystkim z płcią żeńską;) już teraz wiesz że nie chodzi o aktorstwo;)

Kefajstossssss

Może i masz rację ale mi podoba się jego taka jak to określę "bierna" gra. Może oglądałeś np Blue Valentine czy Kocha, lubi, szanuje ? tam już nie grał tak samo jak w tych 3 głównych filmach w których można powiedzieć, że gra tak samo. Nie ma co ukrywać, że filmy z jego udziałem lubią oglądać osoby płci żeńskiej ale tak jak pisałem ja lubię jego taką podobną do siebie grę aktorską. Czy jest przereklamowany ? może i tak ale ja lubię oglądać filmy z jego udziałem.
pozdrawiam

pablo2049

Skoro dostaje takie role to ma odmawiać..? Jeszcze będzie miał okazję zagrać inne postaci, (w Drive i Drugie oblicze już miał inne charakterystyki) wtedy z pewnością jego ocena będzie pełna.

Kefajstossssss

Mnie on również nie przekonuje. Banda rozhisteryzowanych nastolatek kocha go ponad życie, o panie Rajanie można poczytać w gazetkach pokroju Bravo, jego gra aktorska też do mnie nie trafia. Możecie mnie teraz zjechać, zwyzywać, pisać, że mu zazdroszczę (nwm nawet czego), pisać, że powinnam obejrzeć wszystkie filmy z nim, czy coś podobnego, lecz drogie fanki, wiedzcie, że mam was w dupie i to co o mnie piszecie.

użytkownik usunięty
blueberry_ice

nie rozumiem zupelnie o co niektorym chodzi, to ze nie rozumiecie jego gry aktorskiej lub filmow z jego udzielam nie upowaznia was do wyglaszania takich opinii. W ogole po co pisac "przereklamowany aktorzyna"? nie podoba Ci sie jak gra no to nie ogladaj filmow z jego udzialem, proste. Nie rozumiem jaki masz problem.

Kefajstossssss

Bez sensu jest ta dyskusja. Zawsze będzie trzeba odpierać teksty fanatyczek bravo, których jedynymi argumentami popierającymi te drewno, są: przystojny, uroczy itd.

perun_6

To, że zachwycają się nim w większości nastolatki tylko potwierdza ,że jest on beznadziejnym aktorem.

Kefajstossssss

Chyba jedynie w Fanatyku zagrał świetnie. I to byłoby na tyle. Nastolatki zawsze będą sie nim podniecać, może niedługo wydorośleją.....

Chelle

I przeskoczy im trybik ochów na Clinta tudzież Nicholsona ...

Fakt, w Fanatyku jak nie on. Nie miał jeszcze maniery drewnianego twardziela.

Kefajstossssss

Widać u niektórych brak obiektywizmu boooo koleś wygląda na prawdę zajebiście i tak dalej.

Niektórych to boli i muszę go źle oceniać :).

Tak już ten świat jest zbudowany.

Według mnie fajnie gra jest dobry.

A ta jego stała mina - dlatego właśnie to fajnie wygląda.

Pankracy666

Mam gdzieś jak on wygląda, z resztą wielu aktorów uchodzi za dobze wyglądających a jakoś nie twierdze że są beztalenciami tak jak w przypadku Goslinga.

Kefajstossssss

Też tak myślałam po obejrzeniu filmów typu Crazy, Stupid, Love, ale po Lars and the Real Girl totalnie zmieniłam o nim zdanie. Polecam film, świetna gra Goslinga.

Kefajstossssss

Bardzo dobry aktor próbujący się wybić ponad tłum gimbusiarskiego gówna ale niezbyt mu wychodzi, może nie dostanie pieprzonego Oscara, ale lubię go oglądać i uważam, że ratuje grą wiele marnych produkcji (jak np. śmiertelna wyliczanka gdzie nie pomógł nawet tyłek Bullock). Przekonała mnie do niego doskonała rola w odmiennych stanach moralności, swoją drogą polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones