Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,3
99 805 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

Czy tylko mnie irytuje fakt, że dziewczyny,które obejrzały jeden,może dwa filmy nazywają
się wielkimi fankami Ryana Goslinga? Podkreślam, ze te obejrzane filmy są rodzaju
"kocha,lubi,szanuje" czy "Pamiętnik" gdzie tak na serio Ryan nie pokazuje na 100 %
swoich możliwości aktorskich tylko świeci klatą.(Nie mówię,ze w tych filmach się źle
zaprezentował,bo filmy były dobre) Irytacja sięga zenitu kiedy czytam na forach tylko o jego
urodzie i w większości przez "fanki" oceniany jest przez pryzmat jego wyglądu.Kto się
zgadza lub nie zgadza? ;)

cuzthisisme

Hm, myślę, że się zgadzam, ale nie tylko w przypadku Ryana. Jest to raczej denerwujące, kiedy zamiast czegoś mądrego na temat utalentowanego aktora czyta się jedynie o jego klacie. Miło popatrzeć na przystojnych mężczyzn w filmach, ale jeśli się ceni dobre kino, to to się mija z celem. Dodatkowo by ocenić, czy ktoś jest dobry, faktycznie trzeba obejrzeć różne filmy z udziałem aktora, nie tylko te z klatą, dlatego doskonale rozumiem irytację :)

cuzthisisme

Ja nie rozumiem irytacji. Mamy wolność słowa, każdy może napisać to, na co ma ochotę (poślinić się nad klatą Goslinga i znaleźć osoby chętne do grupowego ślinotoku) albo wyrazić opinię. Jak przeglądam tematy, to szukam takich, w których potencjalnych "ślinianek" nie będzie zbyt wiele. Ja tam uważam, że Gosling należy do przystojnych aktorów, a nie miałam okazji go podziwiać w zbyt wielu rolach jeszcze, więc ciężko mi się wypowiadać co do talentu aktorskiego. Widziałam niezły "Drive" i bardzo dobrego "Fanatyka". Za rolę w tym ostatnim oklaski, z tym że mam przeczucie, że z nim jak z Hanksem. Talent na umiarkowanym poziomie, ale role dopasowane tak, że można się pozachwycać.

cuzthisisme

ja sie nie irytuje bo nie mam na to czasu :) , ale świeżak to nie fanka ,a fanka to dziwna sprawa , ja tam uwazam że facet jest zajebisty i obserwuje jego i to jak rewelacyjnie prowadzi swą kariere poprzez dobor ról ale fanką nie jestem to uczucia wyzsze :)a nie plakaty na ścianach i piski z kolezanka przy.... ( wstawić wedle życzenia ) .Czy jest przystojny hmm nie wiem bo w sumie średnio brzydalski ale ta brzydalskosc mu wychodzi no i ciut sobie tą urode poprawił wiec fanki sie należa w ramach rekompensaty po chirurgu plastyku .Ma coś w sobie grać potrafi jest zdolny i charyzmatyczny - czego chciec wiecej

cuzthisisme

Oj, oj, oj... Trochę dystansu do życia.
Twoja irytacja wygląda tak samo mało dojrzale, jak ochy i achy gimnazjalistek.
Jeśli ktoś chce gadać tylko i wyłącznie o jego klacie i pięknych oczach - niech sobie gada. Sporo traci przez takie powierzchowne spojrzenie :)

cuzthisisme

Własne zdanie może mieć kazdy to jest pewne ;)








cuzthisisme

własnie powinny obejrzeć porządnego "Fanatyka" a nie jakieś romansidła :)

cuzthisisme

Masz rację, mi się najbardziej podobał w "Fanatyku" i w "Blue Valentine", ale jestem kobietą, więc nie wypada mówić, ile razy widziałam "Pamiętnik". ;-) Zajrzyj na jego największy fanpage na facebooku, nic o filmach, wywiadach tylko ploty i klata. Szkoda, bo nie dość, że utalentowany, to jeszcze bardzo inteligentny i błyskotliwy i oglądanie wywiadów z nim to przyjemność dla ucha przede wszystkim, później dla oka.

kessi8529

"Odmienne stany moralności" to dopiero było coś.

cuzthisisme

Fenomenalnie wygląda, ale aktorem (bynajmniej dla mnie) jest słabym :)

Rang_o

Jak to sie mówi o gustach sie niedyskutuje:-) ale musze wtrącic swoje 3 grosze niewiem ile filmów z nim widzialas ale zobacz te w ktorych nie kreuja go na amanta:-p chociazby milosc larsa blue valentine( tu chodzi raczej mi o jego jako dojrzalego mezyzne a nie mlosa ze tak to ujme:-p) ine tytuly musialabym przeczytac zeby polecic oczywiscie Fanatyk moim zdaniem jest bardzo dobrym aktorem potrafi zagrac :-)

nina2001

Oczywiście chodziło mi o *przynajmniej a nie *bynajmniej (burak ze mnie)- A filmów widziałam z nim dosyć dużo, i niestety we wszystkich gra tak samo, ten sam wyraz twarzy, no nie zaskakuje.

Rang_o

Jak wczesniej pisalam o gustach sie nie dysktuje tobie nie pasuje jego gra jego mimika a mi wrecz przeciwnie jak juz wczeniej napisalam o to ze jedna mine robi zauwazylam juz nie raz ale niby jedna mina a mozna z niej wiele wyciagnac wlacznie z mowa ciala:-) ale w sumie takie dyskuje to temat rzeka. Lubie czasem wtracic sie do dyskusji i oczywiscie w kulturalny sposob sie z kims poprostu niezgodzic:-) milego dnia zycze:-)

Rang_o

Oceniając go tylko i wyłącznie jako aktora to raczej przeciętniak.

cuzthisisme

Nie oceniam urody, bo jestem facetem, ale jako aktor to jest bardziej drewniany niż dąb.

dawid1420

Gadającą kłodą drewna to Kijanka jest. Chociaż gdybym widziała tylko "My own private Idaho" to pewnie myślałabym inaczej. :)

cuzthisisme

Ja prawdę powiedziawszy zaczęłam go cenić po roli w "Fanatyku", a tak się składa, że ani tam urodą nie powala, ani nic w tym stylu za to grą aktorską jak najbardziej i w kilku innych filmach również jak na tak młodego aktora spisuje się niesamowicie (Szkolny chwyt, Odmienne stany moralności, Blue Valetine). Z tych, które podałas widziałam go tylko w 'Pamietniku", ale film ogółem nie był zły, choć też nie powalał. Za to Gosling na pewno nie ma u mnie oceny 9/10 za wygląd (w tym przypadku po rpostu nie mój typ).

cuzthisisme

uwielbiam film "Pamiętnik" - jest bardzo romantyczny i za każdym razem płacze pod koniec. w swoje urodziny poszłam do kina na "Kocha, lubi, szanuje" z przyjaciółkami i bardzo podobał mi się w swojej roli. ale nigdy, przenigdy nie pomyślałam, że jest przystojny, pociągający etc. są o wiele przystojniejsi od niego.

użytkownik usunięty
cuzthisisme

Bardo zdolny aktor, charyzmatyczny a czy jest coś złego w tym,że mi się podoba?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones