Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,4
104 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

Moim zdaniem Ryan ma to coś co przyciąga. Po obejrzeniu filmów z jego udziałem myślę że jest bardzo dobrym aktorem. Każda rola jest inna. Oprócz ładnej buźki ma też warsztat aktorski. Jeszcze wiele przed nim. Powiem tak im starszy tym lepszy. (coś a' la George Clooney). Trzymam za niego mocno kciuki.

adam_l

Głupi, głupi post, myślałem, że baba pisała.
Gosling to przyzwoity aktor, ale za grosz w nim clooneyowskiej charyzmy, a stwierdzenie "im starszy tym lepszy" to banał nad banałami - oczywistym jest, że im więcej ćwiczysz, tym lepszy jesteś.

merdevsky

Sam piszesz jak baba,przynajmniej takich sformułowań używasz -"clooneyowska charyzma:...niedobrze,bardzo niedobrze...

Tamilina

A po polskiemu... to... morzna?
Słowo 'przynajmniej' nieodpowiednio użyte.
Co jest babskiego w sformułowaniu 'clooneyowska charyzma'?

merdevsky

Profesorze Miodek,to pan...? ;-) Twój post mi się nie spodobał,jest beznadziejny i więc...skomentowałam,takie mam prawo,jak mniemam.Nie zamierzam jednak dokonywać jakichkolwiek aktów "trolizmu",jednak po twoich komentarzach stwierdzam że jesteś wyjątkowo infantylny....nie dziękuj....

Tamilina

Nie, jestem Polakiem, który stara się mówić poprawną polszczyzną.
Masz prawo komentować (chociaż jak dla mnie osoby z IQ poniżej 90 nie powinny go mieć), ale jeżeli coś zarzucasz, to podaj argumenty. Jak ja jestem infantylny, to ty prawdopodobnie ssiesz jeszcze matczynego cyca. Pozdrawiam.

merdevsky

-Gdybyś był prawdziwym mężczyzną...
-Gdybyś chociaż starał się pisać poprawną polszczyzną...
-Gdybyś miał IQ 90 lub powyżej...
...nie zaczął byś zdania od..."Głupi, głupi post, myślałem, że baba pisała...."
To wszystko.Chciałeś argumenty-masz.
Jak typ coś udaje i jeszcze pisze o czymś o czym nie ma pojęcia...no przykre to bardzo.Po co to udawanie...
Pozdrawiam również,bez urazy i odbioru.

Tamilina

Ale to nie są argumenty, a bezpodstawne ad personam. :-) Oj, dzidzia, wróć jak skończysz gimnazjum chociaż. Pozdrowionka! Bez odbioru.

merdevsky

Prawdziwy mężczyzna nigdy nie obraża kobiety. Poza tym wpis jest poświęcony panu Goslingowi, więc pana wypowiedzi są tutaj nie na miejscu. Pozdrawiam

adam_l

Skoro mowa o porównaniu (niekoniecznie wyglądu),to Gosling kojarzy mi się z N.Cage..."Dick Spokojniak"-do czasu...

adam_l

Nie przepadałem za nim. Za tę wredną facjatę w "Fanatyku" która tkwiła w mojej głowie przez wiele lat.
Potem jako największy przystojniacha robił furorę w necie.
Później zabrałem się za oglądanie filmów z Ryanem i po dziś dzień lubię ten parszywy ryj.
"Z ręką na sercu, mogę powiedzieć: Jestem fanem..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones