Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,4
104 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

Aż miło się czyta te krytyczne komentarze internetowych frustratów :) Nie ma to jak wyładować się w internecie na przystojnym aktorze, co ? :) Zabawni są też ci co obejrzeli "Drive" i "Kocha, lubi, szanuje" i od razu się wypowiadają jaki to On tylko jest ładny i nic poza tym. Zobaczcie, Blue Valentine, Miłość Larsa, Drugie Oblicze albo Idy Marcowe, polecam. Polecam też wyjść z domu, zrobić coś ze sobą i pokonać kompleksy, bo to raczej żałosne.

Andrea_94

Sądze że..... może się mylę.... ale wiesz... bo ten.....uważam.... bo...... ponieważ ;D Gość ma strasznie charakterystyczną twarzyczkę i osobiście mnie irytuje jak widzę po raz 100 jego jape!!!!!!!

Andrea_94

Z której strony on niby taki przystojny? Pomijając już sam fakt ,że w wieku 17 lat rzucił szkołę co bardzo źle o nim świadczy...
Co do jego umiejętności aktorem jest dobrym,ale ma za wysoką pozycję w rankingu.

AleksandraXx

Ma taką pozycję bo tak został oceniony. Większości się podoba więc ja nie widzę problemu, ale niektóre komentarze są tak żałosne, że od razu widać jak bardzo autorzy są zawistni, nic więcej.

użytkownik usunięty
Andrea_94

W sumie ja to widzę tak: aktorem jest nienajgorszym (widziałam z Nim parę filmów, na pewno coś więcej niż "Drive", który zresztą był wg mnie taki sobie), ale nie da się ukryć, że panuje na Niego wielka moda obecnie i jest raczej przeceniany a pozycja w rankingu faktycznie stanowczo za wysoka. Jest wielu lepszych aktorów również z większym dorobkiem, którzy są niżej od Niego, no ale wiadomo nie od dziś, że filmwebowym rankingiem nie ma się co zbytnio przejmować. Jeśli chodzi o urodę, to jest to kwestia drugorzędna, ale mi osobiście się nie podoba wcale i nie podobał nigdy. Jest zbyt lalusiowaty i przesłodzony, nie mój typ po prostu mimo że wcale przecież nie przepadam za typowymi macho. Ryan Gosling po prostu jest przeciętny, ale jestem w stanie zrozumieć to, że dziewczynom (szczególnie tym młodszym) może się podobać i tak też w istocie jest. Także dla mnie dziesiąteczka dla tego aktora jest sporym nieporozumieniem, ale to Twoja ocena i masz do niej prawo. Ale szczerze mówiąc nie wydaje mi się by nagonka na Ryana wynikała z zazdrości. Ludzie po prostu piszą to, co myślą, ale w Internecie a szczególnie na Filmwebie przyjęło się zarzucać, że jeśli ktoś na kogoś psioczy, to na pewno zazdrości. Nie wydaje mi się żeby tak było, bo ja np sama często krytykuję różne osoby, m.in. aktorki i też mnóstwo ludzi kieruje komentarze w stylu "zazdrościsz jej" mimo, że wcale tak nie jest. W przypadku Goslinga jest tak samo. Nie sądzę żeby to była zazdrość. To po prostu opinia.

Andrea_94

Najlepszy był film-słaby punkt. Tam na pewno dobrze grał.

Andrea_94

jako facet a nie hipsterowsko- metroseksulana ciota mogę stwierdzić, że ten aktor jest przystojny, jest typem faceta który może kręcić kobiety. Taki drań, niebezpieczny, typ aroganta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones