Sacha Baron Cohen

Sacha Noam Baron Cohen

8,3
18 714 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sacha Baron Cohen

Jak dla mnie gościu stworzył coś co przełamało wszystkie (że tak powiem) ograniczenia. I za to dla niego pełen szacunek.Naprawdę trzeba mieć jaja żeby coś takiego zrobić. A dla tych którzy po nim jadą mam te słowa - "h*j wam w d*pę" zazdrośni krytycy za 5zł i inni Homofobii . Borat 9/10 Ali G 8/10 Bruno 7/10

demson

Typowy fan tego pana. Myślę, że przemawia on właśnie do tego typu ludzi- nie potrafiących się poprawnie wysłowić i wyrazić swojego zdania w sposób bardziej złożony, bez słowa "ch*j" (którego z resztą też nie potrafi poprawnie napisać)...

galarediviva

Panie krytyk. Piszę huj przez samo h gdyż tak mi się podoba. A co do wysławiania się , to czasami lubię pod wpływem ;) napisać szybko to co mi ślina na język przyniesie, bez zbędnego przebierania w słowach .
Nie bójmy się wulgaryzmów one nie gryzą .

demson

Z powodu lęku, czy to z innych powodów, my ich tu na forum FW jednak nie lubimy, więc proszę troszkę w tych słowach poprzebierać, nim je poskładasz.

galarediviva

Czy on do kogoś przemawia, to nie wiem, wiem natomiast, że to, co robi, przemawia do myślących, a tacy radzą sobie zazwyczaj z komunikacją (co nie znaczy, że unikają wulgaryzmów). Zabawne, stereotypizujesz odbiorców jego twórczości, a on w niej nabija się właśnie ze stereotypizowania. Nie dziwne więc, że go nie lubisz, hehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones