Sadie Sink

Sadie Elizabeth Sink

8,0
10 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sadie Sink

Po ST4 stwierdzam, że Sadie Sink dramatycznie odstaje od komiksowo grającej całej reszty obsady - oczywiście na plus. I nie mam na myśli słynnej sceny ucieczki, tylko obecne od początku budowania postaci Max drobne detale aktorskie, dyskretne zmiany w mimice i spojrzeniu, nieznaczne jakby mimowolne reakcje - to wszystko, co z jej bohaterki tworzy na wskroś wiarygodny portret dziewczyny z trudną przeszłością. Sink jest mimo młodego wieku po prostu znakomita w tej roli, jakby aktorsko nad swój wiek dojrzała, i przy odrobinie szczęścia zrobi wielką karierę, czego jej szczerze życzę.

misiek_st

Popieram prezentuje dobre aktorstwo, ma też przyjemne rysy twarzy, które też znacznie polepszają jej wyrażenie emocji. Szczególności ma takie nietypowe spojrzenie, a ja akurat lubię aktorów, którzy potrafią grać dobrze spojrzeniem, Al Pacino jest właśnie w tym mistrzem. Trochę mnie smuci końcówka 4 sezonu !!NIE CZYTAĆ SPOILER!! czyli kasacja 2 najlepszych aktorów tego sezonu. Z czego jeden jest chyba na pewno uśmiercony, a z Sink nie wiem co zrobią.

misiek_st

Schnapp wciąż najlepszy, chociaż są prawie na równi. Nie możemy zapomnieć o tym, co wyprawiał w drugim sezonie + znakomicie wypadł w dwóch ostatnich odcinkach czwartego sezonu. To oczywiście nie zmienia faktu, iż Sadie będzie kiedyś wielka, ale Noah to materiał na Oscara, tyko musi nieco odejść od TikToka.

misiek_st

Dla mnie odwrotnie. Dość irytująca i nijaka.

misiek_st

Zdecydowanie ma największy potencjał na "dorosłą" karierę z całej obsady ST. Może to kwestia roli, która zwłaszcza w sezonie 4 jest bardziej mroczna, ale dziewczyna daje radę.

misiek_st

Zgadzam się całkowicie!!!Mi od początku jej roli w serialu bardzo podobała się gra aktorska.Naorawdę mam nadzieję że uda jej się zrobić karierę,bo oprócz tego że jest bardzo zdolna to do tego po prostu jest bardzo sympatyczna.Ake powiem szczerze że w serialu w ogóle rolę kobiet są świetnie napisane,bo oprócz Sądów bardzo podobają mi się również Natalia Dreyer(nie wiem czy tak się pisze jej nazwisko)i Maya Hawke .Mimo że jestem facetem to ... dziewczyny górą:)

misiek_st

Bardzo ja lubie, z postaci kobiecych chyba najlepsza razem z Nancy ale jednak ta mloda przeważa aktorsko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones